toggle menu
Hikvision

Hikvision

Ведучий світовий постачальник IoT-рішень, основною компетенцією якого є відео

Про бренд

СВІТОВИЙ ЛІДЕР. ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМ БЕЗПЕКИ

Hikvision – провідний світовий постачальник продуктів та рішень для відеоспостереження. Завдяки найсильнішим у галузі дослідженням та розробкам робочої сили, Hikvision використовує свої сучасні виробничі потужності для проектування та розробки інноваційних продуктів CCTV та відеоспостереження.

Повний набір продуктів Hikvision включає інтелектуальні IP-камери, аналогові HD-камери, швидкісні купольні камери, мережеві відеореєстратори, гібридні та автономні відеореєстратори, програмне забезпечення для управління відео, системи контролю доступу та сигналізації, кодери, декодери, цифрові відеосервери та інші елементи складних систем безпеки та відеоспостереження. технології для будь-яких потреб безпеки.

Продукти Hikvision обслуговують різноманітні вертикальні ринки, включаючи роздрібну торгівлю, банківську справу та фінанси, транспорт, освіту, комерційні, державні, побутові програми та багато іншого.

Тепер Hikvision запускає промислові безпілотні літальні апарати (БПЛА) серії Falcon, що базуються на накопиченні відеотехнологій, які були винайдені шляхом глибокої інтеграції міжтехнологічних доменів у Hikvision.

Hikvision - постачальник IoT-рішень, основним напрямком діяльності якого є відео. Маючи великий та висококваліфікований персонал у галузі досліджень та розробок, Hikvision виробляє повний набір комплексних продуктів та рішень для широкого спектру вертикальних ринків. Крім індустрії безпеки Hikvision розширює свою присутність на технології розумного будинку, промислову автоматизацію та автомобільну електроніку, щоб реалізувати своє довгострокове бачення. Продукти Hikvision також надають кінцевим користувачам потужну бізнес-аналітику, яка може забезпечити ефективнішу роботу та більший комерційний успіх.

Компанія Hikvision працює над розширенням можливостей для забезпечення безпеки та сталого зростання світу. Основна місія – вивчити інноваційні способи кращого сприйняття та розуміння світу, розширити можливості бачення для осіб, що приймають рішення, та практиків, а також працювати разом для підвищення безпеки та просування сталого розвитку у всьому світі.

Зараз у Hikvision працює понад 42 000 співробітників, понад 20 000 з яких - інженери з досліджень та розробок. Компанія щорічно інвестує понад 10% свого річного доходу від продажів у дослідження та розробки для постійного оновлення продуктів. Hikvision створила повну багаторівневу систему досліджень та розробок, яка включає всі операції, від досліджень до проектування, розробки, тестування, технічної підтримки та обслуговування. Перебуваючи в штаб-квартирі в Ханчжоу, групи досліджень та розробок працюють по всьому світу, включаючи центри досліджень та розробок у Великій Британії, Канаді та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також у восьми містах Китаю.

Hikvision просуває основні технології кодування аудіо та відео, обробки відеозображень та зберігання відповідних даних, а також перспективні технології, такі як штучний інтелект, хмарні обчислення та великі дані. За останні кілька років Hikvision поглибила свої знання та досвід у задоволенні потреб клієнтів на різних вертикальних ринках, включаючи громадську безпеку, транспорт, роздрібну торгівлю, освіту, охорону здоров'я, фінансові установи, інтелектуальні будинки та інші. Відповідно, компанія пропонує професійні та індивідуальні рішення для задоволення різноманітних вимог ринку. Крім індустрії відеобезпеки, Hikvision розширила свій бізнес на технології розумного будинку, промислову автоматизацію та автомобільну електроніку – всі вони засновані на технологіях відеоаналітики – щоб вивчити канали для сталого довгострокового розвитку.

Hikvision створила одну з найбільш розгалужених маркетингових мереж у галузі, що включає 66 міжнародних дочірніх компаній та філій, щоб забезпечити швидке реагування на потреби клієнтів, користувачів та партнерів. Продукти Hikvision обслуговують різноманітні вертикальні ринки, що охоплюють понад 150 країн.

Hikvision стала публічною у травні 2010 року і зареєстрована на Раді з малих та середніх підприємств Шеньчженьської фондової біржі.

  • HIKMICRO є провідним постачальником тепловізійного обладнання та рішень.
    Спеціалізуючись на проектуванні, розробці та виробництві SoC і MEMS, компанія пропонує теплові детектори, ядра, модулі, камери та комплексні рішення для глобального ринку, обслуговуючи клієнтів у більш ніж 100 країнах і регіонах. HIKMICRO приділяє велике значення дослідженням і розробкам, надаючи можливості постійному прогресу в тепловій техніці. У 2018 році компанія отримала сертифікат ISO9001, демонструючи свою філософію якості в першу чергу з самого початку. Завдяки постійним інноваціям продукти та рішення HIKMICRO постійно задовольняють різноманітні потреби індивідуальних, комерційних, промислових та комунальних клієнтів у всьому світі. HIKMICRO продовжить надавати професійне програмне та апаратне забезпечення для свого розширюваного списку ділових партнерів, працюючи разом, щоб створити безпечніший, розумніший та ефективніший світ.
  • HIK ROBOTICS