toggle menu

PS524-4C-BT

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A02404
Ваша ціна
296,28 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

(24) 10/100 Base-TX PoE ports

(4) 1G Combo ports

1-4 port BT 90W/100M port PoE

5-8 port AUTO/100M port PoE

9-24 port AT 30W/100M port PoE

9.21Mpps Packet Forwarding

Max. PoE output power 800W

Built-in Power AC: 100~240V 50-60Hz

Rack mount

Додаткові послуги

+ 35,00 $
+ 50,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS524-4C-BT – це багатофункціональний стійковий некерований мережевий PoE комутатор надвисокої потужності корпоративного класу. Порти 1-4 підтримують Passive PoE 24V і 48V, а порти 5-8 підтримують стандарти PoE 802.3af/at/bt, при цьому максимальна загальна вихідна потужність PoE досягає 800W. Комутатор автоматично виявляє та ідентифікує відповідне стандарту приймаюче живлення обладнання та подає на нього живлення через мережевий кабель. Забезпечує стабільний вихід PoE для всіх видів обладнання з високою напругою (зовнішні потужні IP камери, точки доступу) для створення економічної та ефективної PoE мережі.


Продуктивність

  • Надає користувачеві 24 адаптивні PoE порти 10/100M RJ45 і 4 Gigabit Combo (4 Gigabit Ethernet RJ45 + 4 SFP) порти.
  • Підтримує комбінацію кількох типів портів, щоб полегшити користувачам гнучку роботу у мережі та задовольнити мережеві вимоги різних сценаріїв.
  • Кожен порт підтримує автоматичне перемикання MDI/MDIX та самоузгодження дуплексу/швидкості.
  • Підтримує повнодуплексне управління потоком IEEE 802.3x та напівдуплексне управління потоком з протитиском.


Функції PoE живлення

  • Відповідає стандартам джерел живлення IEEE 802.3af/at/PoE++/bt, максимальна загальна вихідна потужність PoE досягає 800W.
  • Порти 1-4 підтримують 24V/48V PoE вихід (стосується активних 48V/Passive PoE 24V пристроїв прийому живлення одночасно).
  • Порти 5-8 підтримують стандарт PoE 802.3bt із вихідною потужністю PoE 90W (підходить для зовнішніх потужних автоматів для гри в м'яч та точок доступу).
  • Порти 9-24 підтримують 802.3af при стандартному виході PoE 30W (підходить для живлення звичайного PoE обладнання).
  • Автоматична ідентифікація обладнання для PoE живлення без пошкодження обладнання без підтримки PoE.


Стабільність та надійність

Комутатор має високий рівень резервування для забезпечення довгострокової стабільної вихідної PoE потужності. Відповідає стандартам і вимогам безпеки.


Простота використання

  • Plag & Play
  • Динамічні світлодіодні індикатори забезпечують просту підказку робочого стану та усунення несправностей.


Комплектація

  • Комутатор PS524-4C-BT
  • Кабель живлення змінного струму
  • Стійкові вуха та гвинти
Технічні характеристики
Установка Rack-mount / Стійковий
Інтерфейси (24) 10/100Base-TX PoE (Data/Power) порта, (4) Combo (4 GE + 4 1G SFP) порта
PoE порти Порти 1-4: AUTO PoE 48V 802.3 af/at + Passive PoE 24V. Порти 5-8: 802.3 af/at/bt. Потужність на порт – макс. 90W. Порти 9-24: 802.3 af/at. Потужність на порт – макс. 30W. PIN: TYPE_A: 1/2(+),3/6(-); TYPE_B: 4/5(+), 7/8(-); BT: 1/2(+), 3/6(-); 4/5(+), 7/8
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 12.8 GB
Буферна пам'ять 4.1 MB
Розмір таблиці MАС-адрес
Швидкість обробки пакетів 9.21 Mpps
Розширені функції Метод передачі даних із проміжним зберіганням. Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передачі даних 10BASE-T: Cat3, 4, 5 UTP (≤250 m), 100BASE-TX: Cat5 or later UTP (150 m), 1000BASE-TX: Cat6 or later UTP (150 m), 1000BASE-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m), 1000BASE-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
Мережеві протоколи IEEE 802.3, IEEE 802.3i 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000BASE-X, IEEE 802.3af/at/PoE++/bt
Джерело живлення Внутрішній блок живлення. AC: 100~240V 50-60Hz 1A
Максимальна споживана потужність 800 W (з підключеними пристроями)
Рівень блискавкозахисту 3KV 8/20us; IP30
Розміри 440х290х45 мм, 515х375х95 мм (упаковка)
Діапазон температур -10~+55°C (робоча), -40~+75°C (зберігання)
Вологість 5-90% без конденсату (робоча), 5-95% без конденсату (зберігання)
Вага 3.5 кг (нетто) /4.3 кг (брутто)
Сертифікація CE mark, commercial; CE/LVD EN60950; FCC Part 15 Class B; RoHS