toggle menu

Q+85MP01D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01628
Ваша ціна
50,40 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

QSFP+

MM

QSFP+ to QSFP+ конектор

40 Gbps швидкість

850 nm довжина хвилі

150 м відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

MikroTik Q+85MP01D - оптичний 40G QSFP+ модуль з довжиною хвилі 850 nm. У вашому розпорядженні 4 незалежних повнодуплексних канали з пропускною здатністю до 10 Gbps на канал та загальною пропускною здатністю 40 Gbps. Забезпечує з'єднання на відстані більше 100 метрів по багатомодовому оптоволокну OM3 (MMF) та 150 метрів по OM4 MMF. Модуль має вбудовані функції цифрової діагностики (DDM), включаючи моніторинг оптичної потужності та працює при температурі до 70°С.

Q+85MP01D розроблений для задоволення найсуворіших умов, включаючи температуру, вологість та EMI перешкоди, тому рекомендуємо його як надійне рішення для всіх ваших 40G QSFP+ пристроїв. Сумісний як із світчами MikroTik CRS326-24S+2Q+RM, так і з QSFP 40G комутаторами та маршрутизаторами інших виробників.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна багатомодове
Тип конектора QSFP+ to QSFP+
Швидкість передавання даних 40 Gbps
Довжина хвилі 850 нм
Дальність зв'язку OM3 Multimode Fiber (MMF) - 100 м; OM4 MMF - 150 м
Довжина кабелю 1 м
AWG кабель 30 AWG
Мінімальний радіус вигину 35 мм
Матеріал кабельного кожуха PVC

Специфікація MikroTik Q+85MP01D

Специфікація MikroTik Q+85MP01D