toggle menu

Торговельне ім'я NTema

Торгівельне ім'я NTEMA працює на ринку України з 1997 року, надаючи покупцям телекомунікаційного обладнання рішення професійного рівня.

Ми перші

Саме ми перші познайомили українську аудиторію з брендами Ubiquiti (UBNT) і Mikrotik, обладнання яких тепер використовують провідні інтернет-провайдери та IT-компанії країни. А також ми перші почали постачання недорогих бездротових рішень Ligowave.

Гарантія та сервіс

Вся техніка закуповується безпосередньо у виробників, тому має доступну ціну і гарантію. Наші фахівці завжди готові допомогти з підбором обладнання. А власний сервісний центр проводить ремонт або заміну несправної техніки.

Перевірені рішення

Наші фахівці вивчають нові продукти і досліджують їх можливості перш, ніж запропонувати клієнтам готові рішення. Тому ми пропонуємо тільки надійні, перевірені рішення, які будуть працювати довгі роки. Асортимент нашого інтернет-магазину розрахований на досвідчених фахівців і налічує близько 2000 найменувань різного устаткування. Ми пропонуємо маршрутизатори, смарт-комутатори, точки доступу, Wi-Fi роутери для дому та офісу, обладнання для IP-телефонії IP PBX і телефони, аксесуари та програмне забезпечення.

Навчання

Крім цього наша компанія спеціалізується на професійному навчанні роботі з Mikrotik RouterOS. Управління та налаштування iP Телефонії з iP ATS на базі Asterisk. Побудова бездротових мереж на обладнанні Ubiquiti та режимів безшовного роумінгу. Побудови та управління аудіовізуальним управлінням інформації на устаткуванні Zycoo Наші тренери мають відповідні дипломи та великий досвід проведення навчальних семінарів і тренінгів. По завершенні навчання, ви або співробітники вашої компанії, зможуть швидко і якісно інсталювати та налаштовувати мережеве обладнання високого класу.

Сертифікати

Професіоналізм нашої команди, бездоганний сервіс та висока якість товарів підтверджується численними сертифікатами.

Працюючи з нами, ви отримаєте

Ресурс 1
Обладнання,
яке закуповується безпосередньо у виробників
Ресурс 2
Навчання
від дипломованих фахівців
Ресурс 3
Офіційну гарантію
і обслуговування в нашому сервісному центрі
Ресурс 4
Швидку доставку
по Україні та світу
Ресурс 599%
Програму лояльності,
якщо станете постійним клієнтом