toggle menu

Торговельне ім'я NTema

Торгівельне ім'я NTEMA працює на ринку України з 1997 року, надаючи покупцям телекомунікаційного обладнання рішення професійного рівня.Продавець продукції OOO "ТРІНІС"

Ми перші

Саме ми перші познайомили українську аудиторію з брендами Ubiquiti (UBNT) і Mikrotik, обладнання яких тепер використовують провідні інтернет-провайдери та IT-компанії країни. А також ми перші почали постачання недорогих бездротових рішень Ligowave.

Гарантія та сервіс

Вся техніка закуповується безпосередньо у виробників, тому має доступну ціну і гарантію. Наші фахівці завжди готові допомогти з підбором обладнання. А власний сервісний центр проводить ремонт або заміну несправної техніки.

Перевірені рішення

Наші фахівці вивчають нові продукти і досліджують їх можливості перш, ніж запропонувати клієнтам готові рішення. Тому ми пропонуємо тільки надійні, перевірені рішення, які будуть працювати довгі роки. Асортимент нашого інтернет-магазину розрахований на досвідчених фахівців і налічує близько 2000 найменувань різного устаткування. Ми пропонуємо маршрутизатори, смарт-комутатори, точки доступу, Wi-Fi роутери для дому та офісу, обладнання для IP-телефонії IP PBX і телефони, аксесуари та програмне забезпечення.

Навчання

Крім цього, наша компанія спеціалізується на професійному навчанні роботі з Mikrotik RouterOS та Asterisk. Наші тренери мають відповідні дипломи та великий досвід проведення навчальних семінарів і тренінгів. По завершенні навчання, ви або співробітники вашої компанії, зможуть швидко і якісно інсталювати та налаштовувати мережеве обладнання високого класу.

Сертифікати

Професіоналізм нашої команди, бездоганний сервіс та висока якість товарів підтверджується численними сертифікатами.

Працюючи з нами, ви отримаєте

Ресурс 1
Обладнання,
яке закуповується безпосередньо у виробників
Ресурс 2
Навчання
від дипломованих фахівців
Ресурс 3
Офіційну гарантію
і обслуговування в нашому сервісному центрі
Ресурс 4
Швидку доставку
по Україні та світу
Ресурс 599%
Програму лояльності,
якщо станете постійним клієнтом