toggle menu
Autel Robotics

Autel Robotics

Ведучий світовий розробник, виробник та постачальник БПЛА (дронів)

Про бренд

Американська компанія Autel Robotics Co., Ltd – провідний світовий постачальник повітряної робототехніки для державного сектору, громадської безпеки, підприємств та комерційних операцій.

Autel Robotics спеціалізується на дронах та пристроях для аерофотозйомки/кінематографії. Повна лінійка дронів та безпілотних літальних апаратів забезпечує чудові рішення для аерофотозйомки, відеозйомки та фотозйомки.

Компанія Autel Robotics була заснована в 2014 році з метою розробки безпілотних літальних апаратів, що дозволяють користувачам розважальних та комерційних платформ задовольняти чи перевершувати свої потреби та очікування. Команду багатопрофільних інженерів, орієнтовану на рішення, надихають клієнти та їхнє бажання бути більше і робити більше. Саме це поєднання науки та пристрасті дозволяє виробляти найкращі продукти у галузі.

Почавши з X-Star у 2015 році, компанія Autel Robotics закріпила за собою роль лідера галузі із серією БПЛА EVO. Розробка платформи EVO II у 2020 році знаменує собою нову еру для Autel Robotics, оскільки були адаптовані, модифіковані та прискорені технології відповідно до передбачуваних додатків БПЛА та корисного навантаження для їх цілеспрямованих користувачів.