toggle menu
XTAR

XTAR

Гонконгський бренд літій-іонних акумуляторів, інтелектуальних зарядних пристроїв та світлодіодних ліхтарів

Про бренд

Компанія XTAR, заснована в 2006 році, займається електронними технологіями, об'єднує дослідження та розробки, виробництво, продаж та обслуговування в Шеньчжені. XTAR вже понад 16 років спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних літій-іонних акумуляторів, інтелектуальних зарядних пристроїв та світлодіодних ліхтарів.

Завдяки високим стандартам контролю якості, продукція XTAR отримала всі основні світові сертифікати, такі як CE, UL, FCC та RoHS. Завдяки гуманному дизайну, продукти XTAR здобули безліч міжнародних нагород, таких як Red Dot Award.

У 2018 році, спираючись на зрілий відділ досліджень та розробок та незалежну виробничу лінію, XTAR розширює своє промислове поширення. XTAR також створює глобальну компанію, що займається універсальними рішеннями для заряджання, щоб пропонувати професійні послуги з налаштування рішень для заряджання всім клієнтам, яким потрібен хтось для вирішення проблем із живленням, ланцюгами, батареями та заряджанням.

У процесі оптимізації асортименту продукції та виробничої лінії XTAR встановила довгострокові відносини з дистриб'юторами, покупцями та виробниками з різних галузей, таких як електронні сигарети, дайвінг та спорт на відкритому повітрі, тактичні операції, правоохоронні органи, медицина, цифрова продукція, ручні стабілізатори та промислове обладнання і т.д.