toggle menu
Mimosa Networks

Mimosa Networks

Новий на світовому ринку телекомунікаційних технологій розробник бездротових рішень

Про бренд

Компанія Mimosa Networks - це новий на світовому ринку телекомунікаційних технологій розробник бездротових рішень, які забезпечують максимально високу швидкість на рівні оптоволоконних мереж, а також дозволяють обійти сучасні Wi-Fi обмеження.

Головний напрямок роботи компанії - розробка керованих з хмари бездротових точок доступу з максимальною пропускною здатністю і навантаженням, що підтримують підключення понад 250 одночасних клієнтів.

Продуктивність роботи мережі істотно збільшується. Бездротові пристрої надають користувачам можливість будувати високопродуктивні Wi-Fi мережі та складають конкуренцію традиційним провідним мережам.

Компанія виробляє три серії точок доступу:

  • серія B (Backhaul) для забезпечення з'єднань точка-точка на великих відстанях;
  • серія A (Access) базових станцій, призначених для передавання даних як стаціонарним клієнтським точкам, так і призначеним для користувацьких клієнтських пристроїв;
  • серія С (Client) включає клієнтські пристрої для створення базових станцій.

Компанія Mimosa Networks впровадила в свої пристрої розширення технології MIMO -  мультикористувацьку MIMO, яка на одному частотному каналі дозволяє працювати декільком користувачам одночасно.

  • Серія PTP Backhaul представляє пристрої для з'єднань точка-точка на великих відстанях
    B24, B11, B5 та B5c забезпечують сукупну швидкість до 1.5 Gbps з затримкою менше 1 мс. Використання фірмового протоколу TDMA GPS Sync надає широкі можливості для спільного розміщення пристроїв і повторного використання каналів. Ці продукти надійні, мають клас захисту IP67 та підтримують резервування бездротових мереж Dual-Link. C5x і C5c забезпечують швидкість до 700 Mbps та працюють в розширеному діапазоні частот від 4.9 до 6.4 GHz.
  • Серія PTMP Access/Clients представляє пристрої для з'єднань точка-багатоточка на великих відстанях
  • Антени та аксесуари
  • Mimosa Cloud