toggle menu
Mechanix Wear

Mechanix Wear

Відомий американський бренд якісних тактичних, захисних рукавичок та аксесуарів

Про бренд

Mechanix Wear була заснована в 1991 році, і її засновники мали чітку мету. Створити бренд, під яким пропонуватимуть якісні захисні рукавички та аксесуари. У рукавичках Mechanix використовуються найсучасніші захисні матеріали. Завдяки оригінальній концепції ці захисні рукавички дуже зручні в носінні і жодним чином не сковують у роботі.

З погляду комфорту та високої міцності рукавички Mechanix завоювали безліч задоволених користувачів у найкращих спецпідрозділах. Він використовує їх, наприклад. USMC, Navy Seals або Delta Force. Просто якість, перевірена професіоналами.

Mechanix Wear використовує технології, щоб надати вам найкращі робочі, захисні та тактичні рукавички.

Ручна довіра

Довіра заробляється. І ось уже понад 30 років Mechanix Wear займається саме цим. Відданість анатомічному дизайну, найкращим у галузі технологіям матеріалів та суворим стандартам випробувань зробила компанію кращим вибором для кваліфікованих спеціалістів та сервісних службовців у всьому світі. Рухаючись уперед, спираючись на цю довіру, продовжуючи виходити за рамки традиційних ідей, прагнучи створити передовий захист для робочих рук.

Рукавичка, з якої все почалося

В 1991 з'явилися на світ рукавички Original. Дітище легендарного гоночного механіка, яке справило революцію у робочих руках. Рукавички Original, схвалені механіками та механіками на Daytona 500 1991 року, стали тими рукавичками, з яких усе почалося. Через десятиліття коріння в автоспорті переросло в галузі, в яких щодня працюють кваліфіковані руки. Механіки, будівельники, торговці, військовослужбовці та працівники правоохоронних органів за!