toggle menu
Ubiquiti Networks (UBNT)

Ubiquiti Networks (UBNT)

Американський виробник професійного мережевого обладнання, систем автоматизації для розумних будинків, відеоспостереження, VoiP телефонії

Про бренд

Ubiquiti Networks (UBNT) - американська технологічна компанія, заснована в 2005 році в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, США. Виробник професійного мережевого обладнання, систем автоматизації для розумних будинків, відеоспостереження, VoiP телефонії. Крім випуску мережевого обладнання, Ubiquiti Networks розробляє власне програмне забезпечення і протоколи зв'язку.

Протягом свого існування компанія Ubiquiti Networks радує своїх клієнтів новими рішеннями, надаючи широкі можливості з побудови мереж як рядовим користувачам, так і великим підприємствам-провайдерам. Висока популярність продукції компанії Ubiquiti Networks і її швидке поширення по всьому світу пояснюється невисокою вартістю бездротових рішень, їх відмінною якістю, великою функціональністю, простотою і зручністю налаштування, при цьому програмне забезпечення до всіх пристроїв постачається та оновлюється безкоштовно.

Продукцію цього бренду відрізняє цінова доступність, надійність, потужність, автоматизованість налаштувань та погодостійкість.

  • AirOS
    AirOS - операційна система для апаратних продуктів Ubiquiti Networks. AirOS є вбудовуваним програмним забезпеченням. Воно створено на основі Linux, але має модифікований драйвер пристроїв ядра Linux MadWiFi для бездротових мережевих пристроїв на основі Atheros, на відміну від вільно розповсюджуваних драйверів з відкритим вихідним кодом на основі ath5k або ath9k, використовуваних в немодифіковані ядрі Linux.
  • AirMax
  • Ubiquiti Network Management System (UNMS)
  • UniFi Network Management Controller
  • WiFiman App

Новини та новинки від Ubiquiti

Комутатори Ubiquiti UniFi: побудова і розширення мережі

Комутатори Ubiquiti UniFi: побудова і розширення мережі

Який комутатор Ubiquiti UniFi мені підходить?

Просте налаштування Ubiquiti Unifi controller і безшовного WiFi

Просте налаштування Ubiquiti Unifi controller і безшовного WiFi

Як налаштувати Unifi controller та безшовний WiFi

PoE нового поколения: IEEE 802.3bt

PoE нового поколения: IEEE 802.3bt

Особенности обновленного стандарта IEEE 802.3bt (PoE++)