toggle menu
Ubiquiti Networks (UBNT)

Ubiquiti Networks (UBNT)

Американський виробник професійного мережевого обладнання, систем автоматизації для розумних будинків, відеоспостереження, VoiP телефонії

Про бренд

Ubiquiti Networks (UBNT) - американська технологічна компанія, заснована в 2005 році в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, США. Виробник професійного мережевого обладнання, систем автоматизації для розумних будинків, відеоспостереження, VoiP телефонії. Крім випуску мережевого обладнання, Ubiquiti Networks розробляє власне програмне забезпечення і протоколи зв'язку.

Протягом свого існування компанія Ubiquiti Networks радує своїх клієнтів новими рішеннями, надаючи широкі можливості з побудови мереж як рядовим користувачам, так і великим підприємствам-провайдерам. Висока популярність продукції компанії Ubiquiti Networks і її швидке поширення по всьому світу пояснюється невисокою вартістю бездротових рішень, їх відмінною якістю, великою функціональністю, простотою і зручністю налаштування, при цьому програмне забезпечення до всіх пристроїв постачається та оновлюється безкоштовно.

Продукцію цього бренду відрізняє цінова доступність, надійність, потужність, автоматизованість налаштувань та погодостійкість.

  • AirOS
    AirOS - операційна система для апаратних продуктів Ubiquiti Networks. AirOS є вбудовуваним програмним забезпеченням. Воно створено на основі Linux, але має модифікований драйвер пристроїв ядра Linux MadWiFi для бездротових мережевих пристроїв на основі Atheros, на відміну від вільно розповсюджуваних драйверів з відкритим вихідним кодом на основі ath5k або ath9k, використовуваних в немодифіковані ядрі Linux.
  • AirMax
  • Ubiquiti Network Management System (UNMS)
  • UniFi Network Management Controller
  • WiFiman App

Новини та новинки від Ubiquiti

PoE нового поколения: IEEE 802.3bt

PoE нового поколения: IEEE 802.3bt

Особенности обновленного стандарта IEEE 802.3bt (PoE++)

Точки доступу Ubiquiti UniFi HD

Точки доступу Ubiquiti UniFi HD

Особливості продуктової лінійки точок доступу Ubiquiti UniFi HD

Компанія Ubiquiti запускає мережу тестування швидкості

Компанія Ubiquiti запускає мережу тестування швидкості

Ubiquiti запускає Ubiquiti Speedtest, першу загальнодоступну тестову мережу, інтегровану з корпоративним мережевим обладнанням