toggle menu
MikroTik

MikroTik

Провідний світовий виробник мережевого обладнання

Про бренд

MikroTik - латвійський виробник мережевого обладнання. Компанія розробляє і продає Ethernet та бездротове мережеве обладнання та програмне забезпечення до нього. Компанія була заснована в 1996 році. Саме цій компанії належить операційна система RouterOS, яка була створена на ядрі Linux для встановлення на маршрутизатори. Інсталював її на комп'ютер, можна використовувати його як повноцінний роутер. Система забезпечує засоби управління і взаємодію з більшістю апаратних засобів на основі ОС Linux.

Різні варіанти апаратної платформи RouterBOARD дозволяють отримати будь-яке необхідне обладнання: від простої точки доступу до потужного роутера. При цьому пристрої MikroTik мають відносно невисоку вартість при високій якості збірки, що дозволяє їм витримувати конкуренцію з продукцією таких відомих брендів як «Cisco» і «Juniper».

Єдине програмне забезпечення робить все обладнання компанії взаємозамінним, а гнучкість налаштувань системи RouterOS дає можливість вирішувати практично будь-які мережеві завдання. Крім того, розробник надає всю необхідну технічну документацію і безпроблемне завантаження оновлень.

  • RouterOS
    RouterOS - мережева операційна система на базі Linux, призначена для встановлення на маршрутизатори Mikrotik RouterBoard. Також ця система може бути встановлена ​​на ПК, перетворюючи його в маршрутизатор з функціями брандмауера, VPN-сервера/клієнта, QoS, точки доступу та іншими. Система також може служити в якості Captive-порталу на основі системи бездротового доступу. Операційна система має кілька рівнів ліцензій зі зростаючим числом функцій. Крім того, існує програмне забезпечення під назвою Winbox, яке надає графічний інтерфейс для налаштування RouterOS. Доступ до пристроїв під управлінням RouterOS можливий також через FTP, Telnet і SSH. Існує також API, що дозволяє створювати спеціалізовані додатки для управління і моніторингу.
  • RouterBOARD
  • Сloud Core Router (CCR)
  • SwOS
  • MikroTik mobile app

Новини та новинки від MikroTik

MikroTik Certified Security Engineer

MikroTik Certified Security Engineer

Курс MTCSE присвячений мережевій безпеці, побудові VPN і протоколу IPSec

MikroTik Certified Switching Engineer

MikroTik Certified Switching Engineer

Курс MTCSWE для підготовки спеціалістів з налаштування комутаторів MikroTik

MikroTik Certified Traffic Control Engineer

MikroTik Certified Traffic Control Engineer

Курс MTCTCE про застосування RouterOS для побудови IP-мереж зі складною маршрутизацією