toggle menu
TELTONIKA

TELTONIKA

Виробник обладнання та програмного забезпечення для супутникового моніторингу

Про бренд

Компанія Teltonika була заснована в 1998 році у Вільнюсі. Її основний напрямок діяльності - розробка і виготовлення обладнання, призначеного для систем супутникового моніторингу.

Почавши з виробництва телекомунікаційних пристроїв, компанія розширила своє поле діяльності сферою розробки і виробництва електронних систем бездротового передавання даних.

У 2004 році Teltonika випустила більше десяти нових продуктів, завдяки чому стала європейським лідером в сфері М2М. Тоді ж почалася співпраця з фінською компанією Nokia, що дозволило розширити виробництво та закріпити позиції на світовому ринку систем моніторингу та дистанційного керування.

TELTONIKA створила цілу лінію нових маршрутизаторів 3G і 4G (LTE) для промислового використання.

Число країн, в які експортує TELTONIKA, досягло 126.

  • Роутери
    Маршрутизатори Teltonika оснащені різними варіантами і технологіями бездротового та дротового зв'язку, що робить їх незамінним інструментом для зв'язку людей, машин та інфраструктури в більшості секторів ринку. Серія Teltonika RUT розроблена для легкого розгортання в складних сценаріях підключення, і RutOS на базі Linux OpenWRT стала однією з найбільш функціональних операційних систем маршрутизаторів на ринку.
  • Шлюзи
  • IoT платформи
  • Teltonika RMS
  • Аксесуари