toggle menu
Leica

Leica

Міжнародний виробник камер та спортивної оптики преміум-класу

Про бренд

Leica Camera AG - німецька компанія, що спеціалізується на випуску цифрових та промислових камер для побутового та професійного застосування. Крім камер, займається випуском об'єктивів для них, виробництвом біноклів, зорових труб, прицілів та далекомірів. Заснована у 1849 році. Займається виробництвом фотоапаратів з 1913 року і серійно виробляє фотоапарати з 1925 року.

Легендарний статус бренду Leica заснований на давніх традиціях виробництва об'єктивів та оптичних пристроїв. І сьогодні у поєднанні з інноваційними технологіями продукція Leica продовжує гарантувати найкращі картинки у всіх ситуаціях у світах візуалізації та сприйняття. Інноваційні продукти були рушійною силою позитивного розвитку компанії останніми роками.

Невід'ємною частиною культури бренду є різноманітність діяльності, яку компанія робить для просування фотографії. На додаток до Leica Galleries та Leica Akademies, розкиданих по всьому світу, існують Leica Hall of Fame Award і, зокрема, Leica Oskar Barnack Award (LOBA), яка вважається однією з найінноваційніших спонсорських нагород, які існують сьогодні. Крім того, Leica Camera AG зі штаб-квартирою у Вецларі, Гессен, та другим виробничим майданчиком у Віла-Нова-де-Фамалікан, Португалія, має всесвітню мережу власних національних організацій та роздрібних магазинів Leica.