toggle menu
NITECORE

NITECORE

Провідний світовий виробник спеціалізованих товарів у галузі освітлення

Про бренд

NITECORE — бренд професійного освітлення та зарядних пристроїв, що спеціалізується на лінійці продуктів, починаючи від тактичних ліхтарів і закінчуючи обладнанням для зовнішнього освітлення та силовими рішеннями, спеціально розробленими для правоохоронних та військових відомств, промислових корпорацій та любителів активного відпочинку по всьому світу.

ТМ NITECORE входить до корпорації SYSMAX Industry Co., Ltd. та є провідним у світі виробником спеціалізованих товарів у сфері освітлення для користувачів професійного рівня з 2002 року. Продукція компанії успішно продається більш ніж у 100 країнах світу. Інженерами компанії розроблено та запатентовано десятки унікальних функціональних та технологічних рішень.

Ліхтарі Nitecore – це інноваційні, надійні, надефективні та інтуїтивно зрозумілі інструменти освітлення. Вони призначені для широкого спектру застосувань, включаючи спорт на відкритому повітрі, правоохоронні та тактичні сценарії, а також промислові комунальні послуги та забезпечують найкращу допомогу любителям спорту на відкритому повітрі, співробітникам правоохоронних органів, тактичним користувачам та персоналу різних професій.