toggle menu
Escene

Escene

професійний розробник та виробник IP-телефонів

Про бренд

Компанія Escene, заснована в 2001 році, є професійним розробником та виробником бюджетних IP-телефонів, що працюють в VoIP-рішеннях по всьому світу.

Апарати Escene забезпечують чудову якість звуку, багатий набір функцій, повну відповідність галузевим стандартам (SIP) і широку сумісність з рішеннями IP телефонії таких відомих виробників як Cisco, Alcatel, Siemens, Avaya і т.п., маючи при цьому відмінну конкурентну ціну. Телефони Escene інтегруються з IP АТС Asterisk, BroadSoft та іншими системами IMS.

Лінійка IP телефонів Escene включає в себе кілька десятків моделей, кожна з яких має свої власні унікальні особливості. Пристрої нижнього цінового сегмента відрізняються оптимальним співвідношенням ціни та функціональності. Телефони з індексом "P" в назві моделі підтримують PoE живлення, а з індексом "G" - технологію Gigabit Ethernet.

На окрему увагу заслуговують телефони Escene, здатні підключатися до корпоративної або домашньої мережі за бездротовим протоколом Wi-Fi, а також преміум-апарати з яскравими кольоровими дисплеями. Останні підходять для використання керівниками підприємств та іншими вимогливими співробітниками.

  • Корпоративні IP телефони
    Бюджетні моделі: ES205, ES206, ES220. Недорогі корпоративні IP телефони, що дозволяють реалізувати весь необхідний рядовому співробітникові функціонал. Блок живлення D-200 в комплекті з моделями без PoE (без P в назві). Середній сегмент: ES280, ES290, ES292. Більш презентабельні корпоративні IP телефони. Рішення для випадків, коли телефонний апарат - основний робочий інструмент співробітника. Блок живлення AD-200 в комплекті з моделями без PoE (без P в назві). Корпоративні IP телефони з розширеним функціоналом: ES320, ES330P, ES410P, ES620P. Зручне рішення для секретарів та керівників усіх рівнів. Блок живлення AD-300 в комплект не включений і купується окремо (крім моделі ES320). Гігабітні IP телефони: GS292P, GS330P, GS410P, GS620P. Якщо локальна мережа в офісі працює на стандарті Gigabit Ethernet, то телефони серії GS дозволять підключити комп'ютер без втрати швидкості та прокладання додаткового кабелю! Блок живлення в комплект не входить, купується окремо (AD-200 для GS292P та AD-300 для інших). Wi-Fi IP телефони: WS290P, WS280P, WS330P. Стаціонарні Wi-Fi IP телефони дозволяють використовувати звичні офісні апарати в умовах відсутності провідної інфраструктури: в офісі, в сусідньому кабінеті, у відрядженні, на лікарняному, вдома і на дачі! Також ці телефони можуть бути використані як звичайні стаціонарні IP телефони. IP телефони для Call Центрів: CC800 Компактні IP телефони, спеціально створені для роботи в Call Центрі. IP телефони для готелів: HS118V2, HS108V2 IP телефони серії HS спеціально створені для вирішення завдань телефонізації готелів, відповідають специфічним вимогам.
  • Аксесуари
  • IP домофони Escene
  • Комунікаційний додаток Escene ЕР+

Новини та новинки від Escene

Режим (RecoverMode) DVF9919 IP телефонов Escene

Режим (RecoverMode) DVF9919 IP телефонов Escene

Режим восстановления DVF9919 IP телефонов Escene

Настройка IP телефонов Escene ES320N/WS320N для 3CX Phone System

Настройка IP телефонов Escene ES320N/WS320N для 3CX Phone System

Руководство по настройке IP телефонов Escene ES320N/WS320N с прошивкой версии V1.0.6.9-3236

VPN конфигурация прошивки V3 IP-телефонов Escene

VPN конфигурация прошивки V3 IP-телефонов Escene

VPN конфигурация программного обеспечения V3 IP-телефонов Escene