toggle menu
Escene

Escene

професійний розробник та виробник IP-телефонів

Про бренд

Компанія Escene, заснована в 2001 році, є професійним розробником та виробником бюджетних IP-телефонів, що працюють в VoIP-рішеннях по всьому світу.

Апарати Escene забезпечують чудову якість звуку, багатий набір функцій, повну відповідність галузевим стандартам (SIP) і широку сумісність з рішеннями IP телефонії таких відомих виробників як Cisco, Alcatel, Siemens, Avaya і т.п., маючи при цьому відмінну конкурентну ціну. Телефони Escene інтегруються з IP АТС Asterisk, BroadSoft та іншими системами IMS.

Лінійка IP телефонів Escene включає в себе кілька десятків моделей, кожна з яких має свої власні унікальні особливості. Пристрої нижнього цінового сегмента відрізняються оптимальним співвідношенням ціни та функціональності. Телефони з індексом "P" в назві моделі підтримують PoE живлення, а з індексом "G" - технологію Gigabit Ethernet.

На окрему увагу заслуговують телефони Escene, здатні підключатися до корпоративної або домашньої мережі за бездротовим протоколом Wi-Fi, а також преміум-апарати з яскравими кольоровими дисплеями. Останні підходять для використання керівниками підприємств та іншими вимогливими співробітниками.

  • Корпоративні IP телефони
    Бюджетні моделі: ES205, ES206, ES220. Недорогі корпоративні IP телефони, що дозволяють реалізувати весь необхідний рядовому співробітникові функціонал. Блок живлення D-200 в комплекті з моделями без PoE (без P в назві). Середній сегмент: ES280, ES290, ES292. Більш презентабельні корпоративні IP телефони. Рішення для випадків, коли телефонний апарат - основний робочий інструмент співробітника. Блок живлення AD-200 в комплекті з моделями без PoE (без P в назві). Корпоративні IP телефони з розширеним функціоналом: ES320, ES330P, ES410P, ES620P. Зручне рішення для секретарів та керівників усіх рівнів. Блок живлення AD-300 в комплект не включений і купується окремо (крім моделі ES320). Гігабітні IP телефони: GS292P, GS330P, GS410P, GS620P. Якщо локальна мережа в офісі працює на стандарті Gigabit Ethernet, то телефони серії GS дозволять підключити комп'ютер без втрати швидкості та прокладання додаткового кабелю! Блок живлення в комплект не входить, купується окремо (AD-200 для GS292P та AD-300 для інших). Wi-Fi IP телефони: WS290P, WS280P, WS330P. Стаціонарні Wi-Fi IP телефони дозволяють використовувати звичні офісні апарати в умовах відсутності провідної інфраструктури: в офісі, в сусідньому кабінеті, у відрядженні, на лікарняному, вдома і на дачі! Також ці телефони можуть бути використані як звичайні стаціонарні IP телефони. IP телефони для Call Центрів: CC800 Компактні IP телефони, спеціально створені для роботи в Call Центрі. IP телефони для готелів: HS118V2, HS108V2 IP телефони серії HS спеціально створені для вирішення завдань телефонізації готелів, відповідають специфічним вимогам.
  • Аксесуари
  • IP домофони Escene
  • Комунікаційний додаток Escene ЕР+

Новини та новинки від Escene

Прості налаштування IP телефону

Прості налаштування IP телефону

Як налаштувати IP телефон (на прикладі моделі Escene ES205)

Режим (RecoverMode) DVF9919 IP телефонов Escene

Режим (RecoverMode) DVF9919 IP телефонов Escene

Режим восстановления DVF9919 IP телефонов Escene

Настройка IP телефонов Escene ES320N/WS320N для 3CX Phone System

Настройка IP телефонов Escene ES320N/WS320N для 3CX Phone System

Руководство по настройке IP телефонов Escene ES320N/WS320N с прошивкой версии V1.0.6.9-3236