toggle menu
Zycoo

Zycoo

Розробник високопродуктивних та гнучких VoIP рішень

Про бренд

ZYCOO була заснована в Китаї в 2006 р Компанія - провідний розробник пристроїв IP телефонії, спеціалізується на створенні високопродуктивних та гнучких VoIP-рішень для малого та середнього бізнесу. На відміну від громадської комутованої телефонної мережі загального використання, технологія VoIP дозволяє передавати голосові дані через інтернет, що значно знижує вартість виклику. Така економія коштів разом з широкими можливостями VoIP обладнання Zycoo надає компаніям можливість вийти на інший виток розвитку і стати лідером ринку в своїй галузі.

На сьогоднішній день, продуктова лінійка ZYCOO складається з IP АТС серії CooVox (оснащених різною кількістю портів - від 2 до 24), IP телефонів серії CooFone, створених для малого і середнього бізнесу, і багатьох інших IP рішень. Все обладнання ZYCOO відрізняється високою якістю виконання, простими та гнучкими налаштуваннями і повністю відповідає вимогам споживачів до сучасних систем телекомунікацій. Варто відзначити, що продукція Zycoo вже давно і успішно використовується в 85 країнах світу.

  • IP ATC
    Серія CooVox (U20, U50, U60, U80, U100) є найбільш інноваційним і бюджетним рішенням для VoIP зв'язку для малого та середнього бізнесу на ринку. IP ATC підтримують не тільки прямі функції, а безліч додаткових можливостей телефонії, в т. ч. підключення віддалених абонентів та офісів, IVR, запис дзвінків, відеодзвінки. Все це істотно підвищує ефективність бізнесу з мінімальними витратами на впровадження.
  • Call центр
  • Сервер Paging & Intercom
  • VoIP шлюз
  • Інтелектуальний мобільний додаток ZYCOO CooCall

Новини та новинки від Zycoo

Реєстрація SIP телефона Escene на IP ATC Zycoo

Реєстрація SIP телефона Escene на IP ATC Zycoo

Як зареєструвати SIP телефон Escene на IP ATC Zycoo

Висококласне рішення для передачі звуку по IP мережам компанії Zycoo

Висококласне рішення для передачі звуку по IP мережам компанії Zycoo

Готове рішення Zycoo IP аудіо для малого і середнього бізнесу

З'єднання двох IP АТС Zycco по протоколу IAX2

З'єднання двох IP АТС Zycco по протоколу IAX2

Як об'єднати дві IP АТС Zycco CooVox V3 в єдину корпоративну систему зв'язку за протоколом IAX2