toggle menu
Edgecore Networks

Edgecore Networks

Виробник інноваційних пристроїв і програмного забезпечення для бізнесу, провайдерів, операторів зв'язку і ЦОД

Про бренд

Edgeсore Networks створена в 2010 році як дочірня компанія потужної корпорації Accton Technology Group, провідного мережевого ODM виробника. Edgecore Networks постачає провідні та безпровідні мережеві рішення по всьому світу через розвинену партнерську мережу дистриб'юторів та інтеграторів.

Головний офіс компанії Edgeсore Networks розташований в індустріальному парку, в місті Сіньчжу - серці виробництва IT технологій Тайваню. Виробничі потужності забезпечуються компанією Accton.

Edgeсore Networks, лідер в сфері Open Networking, пропонує масштабовані конвергентні мережеві рішення, які найкращим чином відповідають різним потребам клієнтів, зокрема повну лінійку відкритих комутаторів 1GbE, 10GbE, 25GbE, 40GbE, 50GbE і 100GbE з можливістю вибору програмного забезпечення NOS і SDN для використання в центрах обробки данних, телекомунікаціях, провайдерських і корпоративних мережах.

Зростання хмарних сервісів і Інтернету речей, поряд зі зростанням технологій і спільнот з відкритим вихідним кодом, змінює способи розробки, доставки і використання IT рішень компаніями і споживачами.

В межах екосистеми комерційних партнерів і спільнот з відкритим вихідним кодом Edgecore Networks надає мережеві рішення на основі відкритих апаратних і програмних платформ, які розширюють вибір, свободу, більший контроль, заохочують і прискорюють інновації, знижують сукупну вартість володіння і стимулюють нові бізнес-моделі.

Edgecore Networks:

  • Постачає провідне відкрите мережеве обладнання з використанням мікросхем від провідних постачальників.
  • Є провідним мережевим учасником поточних спільнот програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, включаючи OCP, ONF, TIP, DENT і Microsoft SONiC.
  • Є провідним партнером з мережевого обладнання для поточних комерційних партнерів з програмного забезпечення для NOS, SDN, NFV і оркестровки.
  • Розробляє програмні додатки з доданою вартістю для провідних відкритих програмних платформ. Постачає і підтримує рішення через провідних інтеграторів, постачальників рішень і торгових партнерів.

Комутатори Edgecore сертифіковані Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України та визнані надійними. Їх рекомендується впроваджувати в мережі з підвищеними вимогами до безпеки інформації та держструктури. Українські інтернет-провайдери "Ланет", "Датагруп", "Воля", "Фрегат", "Вега" та інші довірили свої мережі обладнанню Edgeсore.