toggle menu
DJI

DJI

Провідний світовий виробник БПЛА (дронів), екшн-камер, польотних платформ, силових установок та систем управління польотом

Про бренд

SZ DJI Technology Co., Ltd. або Shenzhen DJI Sciences and Technologies Ltd., відоміша під торговою маркою DJI, що означає Da-Jiang Innovations, — це китайська технологічна компанія зі штаб-квартирою в Шеньчжені, провінція Гуандун, з виробничими підприємствами по всьому світу. DJI виробляє комерційні безпілотні літальні апарати (дрони) для аерофото- та відеозйомки. Компанія також розробляє та виробляє підвіси для камер, екшн-камери, стабілізатори для камер, польотні платформи, силові установки та системи керування польотом.

На частку DJI припадає близько 70% світового ринку споживчих дронів станом на березень 2020 року. Її технологія безпілотних камер широко використовується в музичній, телевізійній та кіноіндустрії. Продукція компанії також використовувалася збройними силами та поліцією, а також терористичними групами, причому компанія робила кроки щодо обмеження доступу до останніх.