toggle menu
WirEng

WirEng

Американський виробник електроніки, що спеціалізується на телекомунікаційному обладнанні

Про бренд

WirEng - бренд американської компанії зі штаб-квартирою в Х'юстоні, штат Техас, США. Wireless Engineering розпочала свою діяльність 2003 року як компанія з виробництва електроніки, що спеціалізується на телекомунікаційному обладнанні, особливо на спеціалізованих інтерфейсах для аналізу телекомунікаційних мереж, які використовуються великими телекомунікаційними компаніями, як-от Nokia, Lucent і Alcatel.

З 2008 року під торговою маркою "WirEng" розробляють, виробляють і продають продукцію тисячам компаній і державних установ у всьому світі. Компанія розробляє оригінальні, передові технологічні продукти. У 2015 році компанія стала ліцензіатом FCC і отримала дозвіл на продаж багатосмугових двонаправлених підсилювачів високої потужності.

Основна місія WirEng - винаходити оригінальне, креативне, запатентоване телекомунікаційне обладнання, електроніку та електромеханічну продукцію, тим самим роблячи світ ще кращим для життя.

Бачення WirEng полягає в тому, щоб зробити світ кращим за допомогою інноваційних продуктів, заснованих на революційних технологіях, тим самим сприяючи прискоренню прогресу всіма можливими способами.