toggle menu
Minox

Minox

Всесвітньо відома німецька компанія (одночасно бренд) із виробництва оптичної техніки

Про бренд

Німецька компанія Minox постійно працюємо над тим, щоб зробити світ чудової оптики ще яскравішим. Класна оптика. Класна ціна. Надійна та високоякісна оптика за справедливою ціною. Виняткове співвідношення ціни та якості всіх лінійок оптики. Minox постійно розвиває продукти і концепції та адаптує їх до потреб, що змінюються, — для кожного незабутнього моменту в дикій природі.

Уолтер Запп, засновник виробництва камер MINOX, народився 4 вересня 1905 року у Ризі (Латвія) і помер 17 липня 2003 року у Швейцарії. Камера, яка претендує на те, щоб стати класичною, повинна мати геніальний дизайн, який може хвилювати та залучати фотографів протягом кількох років. Філософія MINOX завжди полягала в тому, щоб створювати камери з мінімально можливими розмірами, ідеальною точністю та першокласним дизайном. Такою була, є і буде МІНОКС. За кожною класикою в дизайні стоїть досвідчений дизайнер. Уолтер Запп – важливе ім'я в історії MINOX. Легендарний дизайнер, що увійшов в історію в 1936 завдяки новаторському відкриття безпрецедентних масштабів, першому Ur-MINOX. Камера менша за сигару, легша запальнички з ідеальними лінзами. Це був проблиск великого відкриття, яке досі приносять спеціальні випуски MINOX ECX та MINOX CLX. Не дивно, що ці мініатюрні камери 8×11 мм є всесвітньо відомими шпигунськими камерами, майже так само відомі серії MINOX GT-E та GT-S. Загальна кількість проданих штук цих камер з найменшим видошукачем лише 35 мм зросла майже до 2 мільйонів штук. Класичні камери не тільки красиві форми. MINOX – це також якісні лінзи, надійна механіка та простота використання. Цих якостей достатньо, щоб фотограф міг творити творчо.

Виробництво всієї продукції марки MINOX, як і раніше, засноване на цій традиції. Minox відомий у всьому світі з моменту винаходу знаменитої шпигунської камери завдяки ідеальній мініатюризації, одній з найкращих технологій. Однак сьогодні Minox також відомий своїм виключно інноваційним підходом у галузі біноклів та спортивних монокулярів. Завдяки цій відомій здібності компанія Minox розробила один із найсучасніших компактних і потужних біноклів. Він пропонує найсучасніші технології для ідеального відстеження, преміальну якість, що відповідає найвищим вимогам, та широкий спектр функцій.

При проектуванні та виробництві виробів найбільший акцент робиться на забезпечення максимально можливої ​​якості та безкомпромісної точності механіки. Біноклі, міні-телескопи та спортивні монокуляри також надзвичайно міцні. Продукція може похвалитися надійністю та довговічністю і є результатом передового виробництва найкращих німецьких технічних можливостей, і завдяки ним у нас є можливість пізнати світ з різних боків при наближенні та багатому чіткому контрасті кольорів.