toggle menu
NORTIS

NORTIS

Європейський бренд високоякісної нічної оптики та тепловізорів

Про бренд

JLV - компанія, що займається виробництвом, обслуговуванням та дистрибуцією високоякісної нічної оптики та тепловізорів у центрі Європи - Словаччини. Завдяки передовим технологіям та методам виробництва компанія випускає продукцію, що відповідає найсучаснішим стандартам якості та останнім розробкам у галузі нічної та тепловізійної оптики спостереження.

Компанія пропонує вам повний спектр приладів нічного бачення другого та третього покоління, розроблених та вироблених під брендом NORTIS.

Модельний ряд продукції: NORTIS 7 псевдо-окуляри, NORTIS 14 монокуляр, NORTIS 31 бінокль, NORTIS 18 квадро з вбудованими оптичними підсилювачами світла ЕОП зеленого або білого світіння не залишать байдужим нікого. З приладами нічного бачення NORTIS ви відкриєте для себе новий погляд на нічне життя та отримаєте можливість розкрити безліч фантастичних та невідомих таємниць поведінки тваринного світу.

  • Прилади нічного бачення NORTIS
    NORTIS 7, 14, 31, 18 — якісні та надійні аналогові прилади нічного бачення, розроблені на основі найновітніших оптоелектронних технологій від моменту появи версії Gen 1 до Gen 3+ та головне — з урахуванням багаторічного досвіду використання легендарних пристроїв, таких як PVS-14, PVS-31, PVS-7 і GPNVG 18 для проведення бойових операцій у сутінках або вночі в цілковитій темряві. Залежно від Ваших потреб кожен прилад нічного бачення комплектується оптичним підсилювачем IIT GTA (Gen 2+), GTR (Gen 2+), GTX (Gen 2+ / Gen 3) або GTX+ (Gen 2+ / Gen 3).
  • Окуляри нічного бачення NORTIS 7: PVS7 / 7G / 7W
  • Монокуляр нічного бачення NORTIS 14/14 PRO: PVS14 / 14G / 14W
  • Бінокль нічного бачення NORTIS 31/31 PRO: PVS31 / 31G / 31W
  • Панорамні окуляри нічного бачення NORTIS 18: 18 GPNVG Pro

Новини та новинки від NORTIS

Відмінності між аналоговими приладами нічного бачення різних поколінь

Відмінності між аналоговими приладами нічного бачення різних поколінь

Покоління аналогових приладів нічного бачення

У чому різниця між цифровими та аналоговими приладами нічного бачення

У чому різниця між цифровими та аналоговими приладами нічного бачення

Цифрові та аналогові прилади нічного бачення