toggle menu
CEGET

CEGET

Виробник портативних зарядних станцій та сонячних генераторів

Про бренд

Китайська компанія CEGET зі штаб-квартирою в Сіані прагне стати світовим лідером у галузі передової цифрової енергетики. За допомогою ітерацій продукту на основі даних досягає покрокового визначення від алгоритмів до програмного та апаратного забезпечення, надаючи рішення для зберігання енергії для різних сценаріїв з мінімалістичним дизайном. Компанія постійно сприяє індустріалізації технологій зберігання енергії та досягла значних результатів.

Досвід компанії CEGET охоплює інтелектуальні мікромережеві системи зберігання енергії, надбагатоспрямовані інвертори та нові інтегровані системи зберігання енергії. Унікальні продукти, створені провідними командами в галузі програмного забезпечення, апаратного забезпечення, дизайну та маркетингу, призначені для основних споживчих сфер.

Мета компанії CEGET - не тільки задовольнити потреби ринку, а й встановити галузеві стандарти, прагнучи до розширення застосування екологічно чистої енергії.

Продукція компанії продається у понад 30 країнах світу, вона має філії та склади у США та Японії, щоб забезпечити клієнтам найкращі продажі та післяпродажне обслуговування.