toggle menu

PON обладнання

Показано 9 товарів Показано 18

Сортування:
    • UFiber Nano G (UF‑Nano)
    • UFiber Nano G (UF‑Nano)

    1 х GPON WAN, ITU G.984 порт

    1 х Gigabit Ethernet порт

    2.488 Gbps RX/1.244 Gbps TX пропускная способность

    1490 nm RX/1310 nm TX длина волны

    MIPS32, 240 MHz процессор

    128 MB DDR3

    24V Passive PoE

    SKU: A01030
    SKU:
    A01030
    Ціна
    81,68 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • U Fiber OLT (UF-OLT)
    • U Fiber OLT (UF-OLT)
    • U Fiber OLT (UF-OLT)

    8 x GPON OLT SFP портів

    2 х 1G/10G SFP+ порти

    1 х RJ45 серійний порт управління

    1 х RJ45 Ethernet порт

    40 W (без SFP модулів)

    Більше 1024 UFiber ONUs (128 на кожний PON порт)

    UF-GP-B+ (1 модуль включений), UF-GP-C+

    UFiber Nano G, UFiber Loco

    SKU: A01294
    SKU:
    A01294
    Ціна
    1 782,14 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • UFiber Loco (UF‑LOCO)
    • UFiber Loco (UF‑LOCO)
    • UFiber Loco (UF‑LOCO)

    1 x GPON порт

    1 х Gigabit Ethernet порт

    2.488 Gbps (RX), 1.244 Gbps (TX) швидкість

    1490 nm (RX), 1310 nm (TX) довжина хвилі

    UFiber OLT, UFiber OLT 4

    24V Passive PoE/Micro-USB адаптер

    SKU: A01315
    SKU:
    A01315
    Ціна
    53,47 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • U Fiber OLT 4 (UF-OLT-4)
    • U Fiber OLT 4 (UF-OLT-4)
    • U Fiber OLT 4 (UF-OLT-4)
    • U Fiber OLT 4 (UF-OLT-4)
    • U Fiber OLT 4 (UF-OLT-4)

    4 x GPON OLT SFP порти

    1 х 1G/10G SFP+ порт

    1 х RJ45 серійний порт управління

    1 х RJ45 Ethernet порт

    35W (без SFP модулів)

    Більше 512 UFiber ONUs (128 на кожен PON порт)

    UF-GP-B+ (1 модуль включений), UF-GP-C+

    UFiber Nano G, UFiber Loco

    SKU: A01316
    SKU:
    A01316
    Ціна
    1 128,69 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • FORA NA-1001C
    • FORA NA-1001C
    • FORA NA-1001C

    Оптический сетевой клиент (ONU)

    1 х Gigabit Ethernet порт

    1 х 1.25 Gbps PON порт

    Поддержка VLAN

    104 х 141 х 28 мм

    120 г

    SKU: A01394
    SKU:
    A01394
    Ціна
    16,80 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • BDCOM P1501C1
    • BDCOM P1501C1

    1 х PON SC/PC оптический порт

    1 х Gigabit Ethernet порт Base-T, RJ-45

    1 Gbps cкорость передачи

    30 км диаметр сети

    2-7 dBm мощность передатчика

    EEE 802.3ah

    IEEE 802.1D

    12V 1A блок питания

    SKU: A01395
    SKU:
    A01395
    Ціна
    35,00 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • NGN-02E
    • NGN-02E
    • NGN-02E

    1 х 10/100/1000 Base-T, RJ-45

    1 х SC/PC

    Cortina CS8232 650 MHz

    IGMP Snooping v2/v3

    64 MAC адресов на порту

    DC 12V 0,5А

    SKU: A01396
    SKU:
    A01396
    Ціна
    30,80 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • BDCOM P1501
    • BDCOM P1501

    1 х PON SC/PC оптический порт

    1 х Gigabit Ethernet порт Base-T, RJ-45

    1 Gbps cкорость передачи

    30 км диаметр сети

    2-7 dBm мощность передатчика

    EEE 802.3ah

    IEEE 802.1D

    12V 1A блок питания

    SKU: A01397
    SKU:
    A01397
    Ціна
    35,00 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • BDCOM P1004
    • BDCOM P1004
    • BDCOM P1004

    1 х PON SC/PC оптический порт

    4 х Fast Ethernet Base-T, RJ-45 портов

    1 Gbps cкорость передачи

    30 км диаметр сети

    2-7 dBm мощность передатчика

    EEE 802.3ah

    IEEE 802.1D

    12V 1A блок питания

    SKU: A01398
    SKU:
    A01398
    Ціна
    40,60 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності