toggle menu
HIKMICRO

HIKMICRO

Провідний світовий постачальник тепловізійного обладнання та рішень для зовнішнього та промислового використання

Про бренд

HIKMICRO розглядає технологію тепловидіння як свою основу, а візуалізацію у видимому світі та ультразвукову технологію — як додаткові області, що надають світу продукти та рішення. Продукція HIKMICRO широко використовується в сфері зовнішньої реклами, промисловості, безпеки, побутової електроніки та ін. д., обслуговування клієнтів в більш ніж 100 країнах і регіонах.

HIKMICRO приділяє велике значення дослідженням і розробкам, надаючи можливості постійному прогресу в тепловій техніці. У 2018 році компанія отримала сертифікат ISO9001, демонструючи свою філософію якості в першу чергу з самого початку. Завдяки постійним інноваціям продукти та рішення HIKMICRO постійно задовольняють різноманітні потреби індивідуальних, комерційних, промислових та комунальних клієнтів у всьому світі.

HIKMICRO продовжить надавати професійне програмне та апаратне забезпечення для свого розширюваного списку ділових партнерів, працюючи разом, щоб створити безпечніший, розумніший та ефективніший світ.

Бачення HIKMICRO: перевести тепловізійну продукцію з нішевих на масові ринки.

Місія HIKMICRO: розширити межі людського сприйняття.

HIKMICRO - дослідник технологій

HIKMICRO продовжує досліджувати і розробляти нові технології для створення найкращих продуктів не тільки для максимального задоволення від перегляду, а й для простоти використання, якості збірки і надійності.

ПОВНА ВНУТРІШНЯ ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

HIKMICRO інвестує понад 15% річного доходу в дослідження та розробки та має повну власну систему проектування, виробництва та маркетингу.

  • HIKMICRO OUTDOOR: Дослідник технологій у активному відпочинку
    Спеціалізуючись на інноваціях у теплових технологіях, HIKMICRO пропонує провідні в галузі теплові та цифрові монокуляри денного та нічного бачення, біноклі, приціли, кліпси, камери стеження та теплові камери для смартфонів, які можна використовувати на полюванні та на природі. HIKMICRO пропонує новий спосіб досліджувати природу, підвищуючи насолоду та безпеку на відкритому повітрі.
  • HIKMICRO INDUSTRIAL: Експерт із промислового вимірювання та визначення температури

Новини та новинки від HIKMICRO

Оновлена лінійка тепловізійних прицілів та насадок HikMicro THUNDER 2.0

Оновлена лінійка тепловізійних прицілів та насадок HikMicro THUNDER 2.0

Оновлена серія тепловізорів HikMicro THUNDER 2.0

Нова прошивка v5.5.52 для тепловізорів HIKMICRO - як правильно оновити

Нова прошивка v5.5.52 для тепловізорів HIKMICRO - як правильно оновити

Оновлення прошивки тепловізора HIKMICRO через мобільний додаток SIGHT