toggle menu

Мережеве Lan

Показано 9 товарів Показано 14

Сортування:
    • SF152GF
    • SF152GF
    • SF152GF

    48 х 10/100 Mbps RJ45 портів

    (2) Combo (GE/SFP) порти

    Порт VLAN

    Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX

    Комутаційна здатність 13.6 Gbps

    Таблиця МАС адрес 16K

    Технологія Green Ethernet

    SKU: A01250
    SKU:
    A01250
    Ціна
    99,99 $ 157,50 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • CCR1016-12G-BU
    • CCR1016-12G-BU
    • CCR1016-12G-BU
    • CCR1016-12G-BU
    • CCR1016-12G-BU
    • CCR1016-12G-BU
    • CCR1016-12G-BU

    TLR4-01680CG-10C 1.2 GHz CPU

    2 GB RAM

    512 MB FLASH

    12 x 10/100/1000 Ethernet портов

    1 x microUSB порт

    1 x DB9 RS232C

    RouterOS L6

    SKU: A00669
    SKU:
    A00669
    Ціна
    459,00 $ 564,00 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • NetSodis C100 (1310/1550nm)
    • NetSodis C100 (1310/1550nm)

    SFP WDM

    SM (одномодовий)

    SC конектор

    TX 1310 nm / RX 1550 nm довжина хвилі

    100 Mbps швидкість

    25 км дальність

    SKU: A02015
    SKU:
    A02015
    Ціна
    7,99 $ 9,45 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • PS116-24V
    • PS116-24V
    • PS116-24V

    (15) Ethernet 10/100 Мbps портів з PoE

    (1) Uplink 10/100 Мbps порт

    Підтримка Passive PoE 24V

    Таблиця MAC-адрес 4K

    Ізоляція портів

    Вбудований блок живлення 250 W

    SKU: A00136
    SKU:
    A00136
    Ціна
    99,99 $ 122,50 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • RB450

    300 МHz Atheros CPU

    64 MB RAM

    5 х 10/100 Ethernet портов

    1 х microSD слот

    1 х B9 RS232C серійний порт

    RouterOS L5

    SKU: A00676
    SKU:
    A00676
    Ціна
    39,99 $ 58,80 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • UniFi Switch 16 XG (US-16-XG)
    • UniFi Switch 16 XG (US-16-XG)
    • UniFi Switch 16 XG (US-16-XG)
    • UniFi Switch 16 XG (US-16-XG)

    12 x 1/10 Gbps SFP+ Ethernet портів

    4 x 1/10 Gbps RJ45 Ethernet порти

    160 Gbps пропускна здатність

    320 Gbps комутаційна здатність

    238.10 Mpps швидкість обробки пакетів

    AC/DC, 56V DC вбудований блок живлення

    SKU: A00125
    SKU:
    A00125
    Ціна
    565,00 $ 577,61 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • PS116

    (15) 10/100 Мbps Ethernet PoE портів

    (1) Uplink 10/100 Мbps Ethernet порт

    Підтримка PoE 802.3af/at

    Таблиця MAC-адрес 4K

    Ізоляція портів

    Внутрышній блок живлення 250 W

    SKU: A00135
    SKU:
    A00135
    Ціна
    125,00 $ 140,00 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • RB411L

    AR7130 300 MHz CPU

    32 MB DDR SDRAM

    1 x 10/100 Mbit/s Ethernet порт

    1 x MiniPCI Type IIIA/IIIB слот

    RouterOS L3

    PoE: 8-28V DC на Ether1 (Non 802.3af)

    SKU: A00670
    SKU:
    A00670
    Ціна
    14,99 $ 31,20 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності
    • GS5024
    • GS5024
    • GS5024
    • GS5024

    16 SFP портів

    8 Gigabit Ethernet портів

    Управління та моніторинг за допомогою WEB/CLI, SNMP, RMON

    Підтримка QVLAN, QoS, IGMP snooping

    Сталевий корпус для монтажу в 19-дюймову стійку

    SKU: A00955
    SKU:
    A00955
    Ціна
    399,99 $ 525,00 $
    Кількість,
    - +
    Вартість
    0 $
    Є в наявності
    Немає в наявності