toggle menu

S+85DLC03D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00358
Ваша ціна
48,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

Багатомодове оптоволокно

Dual LC UPC конектор

850nm довжина хвилі

10G швидкість передавання даних

300 м відстань

Додаткові послуги

+ 25,00 $
+ 50,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

MikroTik S+85DLC03D - оптичний модуль з Dual LC UPC конектором з робочою довжиною хвилі 850 нм для багатомодових оптичних з'єднань на відстані до 300 метрів. Пристрій протестований та повністю сумісний з CCR1036-8G-2S+ та CCR1036-8G-2S+EM. S+85DLC03D також сумісний з SFP модулями від інших виробників.

Недорогий, якісний аналог трансивера MikroTik S+85DLC03D: Netsodis NS+85DLC03D.

Технічні характеристики
Длина волны приема/передачи данных 850nm
Тип оптического разъема DLC
Дальность связи 300 м
Тип оптоволокна многомодовый
Скорость передачи данных 10 Гб/с

Специфікація MikroTik S+85DLC03D

Специфікація MikroTik S+85DLC03D