toggle menu
Mil-Tec

Mil-Tec

Німецький бренд одягу, практичного спорядження, тактичного екіпірування, уніформи, реконструкції точних копій історичної уніформи та спорядження

Про бренд

Компанія Sturm

Історія

1971

Підприємство оптової торгівлі "Sturm Handels GmbH" було засноване у 1971 р. у Роттенбурзі на Некарі. Компанія займається реалізацією залишків одягу, що спочатку призначалися для збройних сил, а також виробництвом та збутом одягу та спорядження для активного відпочинку лінії Outdoor. У 1983 р. компанія відкрила філію в США, а в 1990 р. філія у м. Тангермюнде, у землі Саксонія-Анхальт.

1990

Розширення

Вже 1990 р. у нових федеральних землях було відкрито філію компанії. На сьогоднішній день філія, розташована в Тангермюнді, в землі Саксонія-Анхальт, є з точки зору логістики найбільшим і важливим місцем розташування нашої компанії.

Надання в оренду військово-історичного одягу та реквізиту здійснюється також у філії Тангермюнде.


1995

Товарний знак Mil-Tec®

Завдяки створенню товарного знаку Mil-Tec® вдалося розробити асортимент практичного і функціонального одягу лінії Outdoor, що постійно поповнюється, і спорядження лінії Outdoor, який характеризує високу вимогу до якості при хорошому співвідношенні ціни і якості.


Компанія Sturm сьогодні

На площі понад 75 000 квадратних метрів здійснено оптимізацію розміщення товару на складі. Завдяки багаторічній спільній роботі з досвідченими кравцями та підтримці клієнтів вдалося значно розширити асортимент. Спеціалізованим магазинам пропонується захоплюючий асортимент товарів, що включає понад 10 000 найменувань. Логістична система та інфраструктура дозволяють швидко підготувати товар до відправлення.

Розташування компанії: Роттенбург на Некарі
Філії: м. Тангермюнде, Німеччина, та м. Картерсвіл, США
Співробітники: прибл. 150
Клієнти: прибл. 3 000 дилерів на національному та міжнародному ринку
Асортимент товарів: бл. 10 000 найменувань товарів на складській площі понад 75 000 кв.
З 1971 р. займається оптовою торгівлею одягу та спорядження лінії Outdoor та стилю мілітарі
Експерт у сфері історичної реконструкції та підбору реквізиту для кінозйомок.

Філософія

„Щоб освоїти майбутнє, треба замислитися про минуле. Це єдиний спосіб випустити щось нове, щось найкраще над ринком“

Участь у соціальному житті

Ініціатива щодо дотримання соціальних стандартів у країнах-виробниках

"Sozial Fair" - це ініціатива Спілки імпортерів готової продукції Німеччини (VFI e.V.), яку підтримує компанія Sturm Handels GmbH. Компанії, що беруть участь в ініціативі "Sozial Fair", зобов'язують своїх ділових партнерів по всьому світу - виробників, постачальників, агентів та виконавців робіт - підтвердити дотримання умов "Sozial Fair", щоб забезпечити соціальний захист та гідні умови праці на власних, а також на розташованих по близькості виробничих підприємств.

  • Одяг
    Якість та посадка на фігурі всіх моделей одягу лінії Outdoor відповідає їхнім військовим прототипам.
  • Спорядження
  • Mil-Tec® Security
  • Mil-Tec® Hunting
  • Mil-Tec® Reenactment & Living History