toggle menu

NetSodis C100 (1550/1310nm)

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01844
Ваша ціна
9,27 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SFP WDM

SM (одномодовий)

SC конектор

TX 1550 nm / RX 1310 nm довжина хвилі

100 Mbps швидкість

25 км дальність

  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

NetSodis C100 - SFP WDM медіаконвертер, призначений для підключення мережевих пристроїв до одномодової оптоволоконної лінії довжиною до 25 км за технологією WDM (англ. Wavelength Division Multiplexing - спектральне ущільнення каналів). Швидкість передачі даних складає 10/100 Mbps.

Медиаконвертер оснащений оптичним SC коннектором. Для прийому даних використовується довжина оптичної хвилі 1310 nm, а для передачі даних - 1550 nm.

Стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Особливості NetSodis C100

  • Мультиплексування з поділом по довжині хвилі (WDM), TX і RX на 1 волокні
  • Конвертація 100BASE-FX FIBER в 10 / 100BASE-T COPPER Ethernet
  • Конвертація 100BASE-FX FIBER в 10 / 100BASE-T COPPER Ethernet
  • Повний дуплексний контроль потоку, напівдуплексних зворотній тиск
  • Проходження помилки з'єднання (LFPT)
  • Світлодіоди для індикації живлення і стану мережі


        Вимоги до навколишнього середовища:

-  Робоча температура: -15 - +55 C
-  Температура зберігання: -40 - +70 C
-  Вологість: 5 - 95%