toggle menu

EPON OLT PX20++

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01610
Ваша ціна
25,20 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

1.25G/1.25G TX 1490 nm SC 20 км DDM

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Оптичний модуль Netsodis EPON OLT PX20++ створений для спільної роботи з оптичними лінійними EPON OLT комутаторами. Трансивер оснащений якісним випромінювачем, що дозволяє працювати довше, не втрачаючи при цьому потужність випромінювання тривалий час і не допускаючи при цьому просідання мережі.

Технічні особливості Netsodis EPON OLT PX20++

  • Одномодове волокно з двонаправленими каналами передачі даних і симетричною швидкістю 1.25 Gbps
  • Лазерний DFB передавач з безперервним режимом 1490 nm і приймач APD-TIA з серійним режимом 1310 nm
  • 5 ~ +8 dBm висока середня оптична потужність запуску
  • Широкий динамічний діапазон більше 25 dB
  • Одне джерело живлення 3.3 V
  • Підтримка DDM
  • LVPECL-сумісний інтерфейс вводу / виводу даних
  • LVTTL відключення управління передавачем
  • LVTTL лазерний передавач сигналізує про несправності
  • LVTTL виявлення сигналу приймача
  • Низький рівень електромагнітних завад і відмінний захист від електростатичних розрядів
  • Клас I лазерної безпеки відповідає стандарту IEC-60825
  • Відповідає RoHS-6

Сфера застосування

Оптичний модуль Netsodis EPON OLT PX20++ використовується в GEPON (Gigabit Ethernet Passive Optical Networks) мережах дальністю 20 км (1:32) або 10 км (1:64).

Стандарти відповідають:

  • SFP Multi-Source Agreement (MSA) SFF-8074i
  • SFF-8472
  • IEEE 802.3a - 2004
  • FCC 47 CFR Part 15, Class B
  • FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, за винятком відхилень відповідно до лазерному повідомленню № 50 від 24.06.2007 р.

Сумісність

Трансивери Netsodis EPON OLT PX20++ сумісні з комутаторами Cisco, Juniper, Extreme, Brocade, IBM, H3C, HP, Huawei, D-Link, Mikrotik, ZTE, TP-Link.

Технічні характеристики
Технологія роботи GPON, GEPON
Форм-фактор SFP (Small Form-factor Pluggable)
Швидкість передавання даних TX/RX 1.25 Gbps
Тип конектора SC/UPC
Довжина хвилі TX 1490 nm / RX 1310 nm
Коефіцієнт розгалуження 30 км 1:32; 10/20 км 1:64
Клас лазера Class I IEC-60825
Чутливість оптичного приймача -30 dBm
Дальність зв'язку 20 км
Діапазон температур 0~70°C