toggle menu

PMS516G-2F

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A02391
Ваша ціна
229,95 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

(16) 10/100/1000Base-TX PoE 802.3af/at ports

(2) 1G SFP slots

(1) Console port

128MB FLASH + 128MB RAM

40.32Mpps Packet Forwarding

8K MAC Address

4.1MB Buffer

Max. PoE output power 300W

Built-in power AC 100~240V 50/60HZ

Rack mount

Додаткові послуги

+ 35,00 $
+ 50,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PMS516G-2F - стійковий керований L2 гігабітний багатофункціональний PoE комутатор, розроблений спеціально для управління корпоративною мережею. Порти 1-16 підтримують PoE живлення стандарту IEEE 802.3af/at: автоматично виявляють та ідентифікують обладнання прийому живлення, що відповідає стандарту, та через мережевий кабель подають живлення на IP камери, VoIP телефони, точки доступу. Комутатор використовує високопродуктивну платформу Realtek нового покоління, підтримує 802.1Q VLAN, IGMP, моніторинг портів, агрегацію портів, управління смугою пропускання та інші функції управління мережею, легко адаптується до поточного складного середовища мережевих додатків.


Продуктивність

  • Надає користувачеві 16 Gigabit Ethernet RJ45 адаптивних PoE портів і 2 SFP Uplink слоти з підтримкою фотоелектричного мультиплексування для підключення до оптики.
  • Підтримує комбінацію кількох типів портів, щоб полегшити користувачам гнучку роботу у мережі та задовольнити мережеві вимоги різних сценаріїв.
  • Кожен порт підтримує автоматичне перемикання MDI/MDIX та самоузгодження дуплексу/швидкості.
  • Підтримка повнодуплексного управління потоком IEEE 802.3x та напівдуплексного управління потоком з протитиском.


Підтримка PoE

  • Відповідає стандартам джерел живлення IEEE 802.3af/at та PoE++/BT, максимальна вихідна потужність PoE для комутатора становить 300 W, максимальна вихідна потужність PoE на порт – 30 W.
  • Автоматична ідентифікація PoE обладнання як джерела живлення без пошкодження пристороїв без PoE.
  • PoE порти підтримують механізм пріоритету. Коли залишкова потужність недостатня, пріоритет надається джерелу живлення порту з високим пріоритетом, щоб уникнути перевантаження обладнання.


Потужний потенціал обробки даних для бізнесу

  • Надає безліч нових програм на основі IPv6, щоб легко адаптуватися до сучасних складних програм управління мережею.
  • Підтримка IEEE 802.1Q VLAN, користувачі можуть гнучко розділяти VLAN відповідно до своїх потреб.
  • Підтримка Voice VLAN, налаштування параметрів QoS для потоку голосових даних, підвищення пріоритету передачі потоку голосових даних та забезпечення якості зв'язку.
  • Підтримка режимів пріоритету QoS, на основі портів, 802.1p та DSCP для оптимізації конфігурації смуги пропускання.
  • Підтримка ACL, фільтрація пакетів даних шляхом налаштування правил зіставлення, операцій обробки та дозволів на час, а також забезпечення гнучких політик управління безпечним доступом.
  • Підтримка багатоадресного протоколу IGMP V1/V2 та IGMP відстеження для задоволення вимог цілодобового HD відеоспостереження та доступу до відеоконференцзв'язку.
  • Підтримка багатоадресної VLAN та фільтрації багатоадресної розсилки, ефективна передача даних, економія пропускної здатності мережі та зниження мережного навантаження.
  • Підтримка моніторингу портів, скопіюйте пакет контрольованого порту до порту моніторингу, щоб реалізувати моніторинг мережі.
  • Підтримка управління та обслуговування обладнання через веб-інтерфейс.
  • Підтримка конвергенції портів, ефективне збільшення пропускної здатності каналу, забезпечення резервного копіювання та підвищення надійності каналу.


Мережева безпека

  • Підтримка Spanning Tree Protocol STP/RSTP/MSTP, усунення петель L2 та реалізація резервного копіювання каналів.
  • Підтримка функції безпеки сполучного дерева для захисту пристроїв у мережі сполучного дерева від різних форм зловмисних атак.
  • Підтримка статичної та динамічної агрегації, ефективне збільшення пропускної здатності каналу, балансування навантаження та резервне копіювання каналів, а також підвищення надійності каналу.


Простота експлуатації та обслуговування

  • Підтримка управління мережею через Інтернет, командного рядка CLI (консоль, telnet), SNMP (V1/V2/V3) та інших різноманітних методів управління та обслуговування.
  • Підтримка таких методів шифрування, як HTTPS, SSL V3, TLS V1, SSH 1/V2, що робить управління безпечнішим.
  • Підтримка RMON, системного журналу, статистики трафіку портів, спрощення оптимізації та перетворення мережі.
  • Користувач може дізнатися робочий стан комутатора за індикатором живлення (PWR), індикатором стану порту та індикатором стану системи (sys).


Стабільність та надійність

  • Якісне джерело живлення, конструкція з високим рівнем резервування, що забезпечує довгострокову стабільну вихідну потужність PoE.
  • Коммутатор відповідає стандартам і сертифікаційним вимогам, є безпечним та надійним.


Комплектація

  • Комутатор PMS516G-2F
  • Кабель живлення змінного струму
  • Стійкові вуха та гвинти
Технічні характеристики
Установка Rack-mount / Стійковий
Інтерфейси (16) 10/100/1000 портів RJ45, (2) SFP порти (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), (1) Console порт
PoE порти 1-16: PoE 802.3af/at до 30W. Pin: Default 1/2(+),3/6(-); Optional order 4/5(+),7/8(-)
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 36 GB
Розмір таблиці MАС-адрес
Швидкість обробки пакетів 40.32 Mpps
Буферна пам'ять 4.1 MB
RAM 128 MB
FLASH 128 MB
Розширені функції 2 рівня IGMP Snooping V1/V2/V3; 802.3ad LACP; STP/RSTP/MSTP; VLAN; Фільтрація/захист BPDU; Захист TC/Root; Виявлення зворотної петлі; Управління потоком 802.3x
Середовище передачі даних 10BASE-T: Cat3, 4, 5 UTP (≤250 m), 100BASE-TX: Cat5 or later UTP (≤100 m), 1000BASE-TX: Cat6 or later UTP (≤1000 m), 1000BASE-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m), 1000BASE-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
Мережеві протоколи IEEE 802.3x, 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3q, 802.3q/p, 802.1w, 802.1d, 802.1S, 802.3z 1000BASE-X, 802.3af/at, STP (Spanning Tree Protocol), RSTP/MSTP (Rapid Spanning Tree Protocol), EPPS ring network protocol, EAPS ring network protocol
Джерело живлення Внутрішній блок живлення. AC: 100~240V 50-60Hz
Максимальна споживана потужність ≤300W
Сертифікація CE mark, commercial, CE/LVD EN60950, FCC Part 15 Class B, RoHS
Діапазон температур -20~+55°C (робоча), -40~+75°C (зберігання)
Рівень блискавкозахисту 3KV 8/20us; IP30
Вологість 5-90% без конденсату (робоча), 5-95% без конденсату (зберігання)
Розміри 440х290х45 мм, 515х375х95 мм (упаковка)
Вага 3.2 кг (нетто)/4 кг (брутто)