toggle menu

PS316-2G-1F-SE

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A02401
Ваша ціна
88,99 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

(16) 10/100 Base-TX PoE 802.3af/at ports

(2) 10/100/1000 Base-TX Uplink ports

(1) 1G SFP Uplink slot

6.62Mpps Packet Forwarding

2K MAC Address

2.5MB Buffer

Max. PoE output power 180W

Built-in Power AC: 100~240V 50-60Hz

Rack mount

Додаткові послуги

+ 35,00 $
+ 50,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS316-2G-1F-SE – стійковий некерований мережевий комутатор для корпоративних клієнтів. Порти 1-16 підтримують живлення за стандартом PoE IEEE 802.3af/at для сумісних пристроїв: через мережний кабель подають живлення на IP камери, VoIP телефони, точки доступу. Передбачено також 3 Uplink порти: 2 Gigabit Ethernet та 1G SFP. Комутатор забезпечує 2 режими роботи.


Продуктивність

  • Забезпечує максимальну загальну PoE потужність 180 W, використовує буфер 2.5MB; швидкість пересилання пакетів 6.62 Mpps;
  • Надає користувачеві 16 Fast Ethernet PoE 802.3af/at портів та 3 Uplink (2 Gigabit Ethernet + 1G SFP) порти;
  • Кожен порт підтримує автоматичне перемикання MDI/MDIX та самоузгодження дуплексу/швидкості;
  • Підтримує повнодуплексне управління потоком IEEE 802.3x та напівдуплексне управління потоком з протитиском.


Два режими роботи

  • N – стандартний режим комутації: всі порти обмінюються даними вільно, підходять для загального середовища передачі даних;
  • S – передача PoE на 250 м (Ultral far).


Стабільність та надійність

Обладнання відповідає стандартам, є надійним та безпечним.


Простота використання

  • Plag & Play
  • Динамічні світлодіодні індикатори забезпечують просту підказку робочого стану та усунення несправностей.


Комплектація

  • Комутатор PS316-2G-1F-SE
  • Кабель живлення змінного струму
  • Стійкові вуха та гвинти
Технічні характеристики
Установка Rack-mount / Стійковий
Інтерфейси (16) 10/100Base-TX RJ45 портів, (2) 10/100/1000Base-TX RJ45 Uplink порта, (1) 1G SFP Uplink слот (Auto)
PoE порти 1-16; стандарт живлення PoE 802.3 af/at. Потужність на порт – макс. 30 W. PIN Default: 1/2(+),3/6(-); Optional: 4/5(+), 7/8(-)
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 9.2 GB
Розмір таблиці MАС-адрес
Швидкість обробки пакетів 6.62 Mpps
Розширені функції Передача PoE на 250 м. Метод передачі даних із проміжним зберіганням. Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Буферна пам'ять 2.5 MB
Середовище передачі даних 10BASE-T: Cat3, 4, 5 UTP (≤250 m), 100BASE-TX: Cat5 or later UTP (150 m), 1000BASE-TX: Cat6 or later UTP (150 m), 1000BASE-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m), 1000BASE-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)
Мережеві протоколи IEEE 802.3, IEEE 802.3i 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000BASE-X, IEEE 802.3af/at
Джерело живлення Внутрішній блок живлення. AC: 100~240V 50-60Hz
Максимальна споживана потужність ≤180W (з підключеними пристроями)
Рівень блискавкозахисту 3KV 8/20us; IP30
Сертифікація CE mark, commercial; CE/LVD EN60950; FCC Part 15 Class B; RoHS
Діапазон температур -10~+55°C (робоча), -40~+75°C (зберігання)
Вологість 5-90% без конденсату (робоча), 5-95% без конденсату (зберігання)
Розміри 200х175х45 мм, 273х263х73 мм (упаковка)
Вага 1.24 кг (нетто) /1.64 кг (брутто)