toggle menu

NS+31DLC10D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01357
Ваша ціна
36,58 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SFP+ WDM

Одномод

1310 nm довжина хвилі

LC подвійний конектор

10 Gbps швидкість передачі даних

10 км відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS+31DLC10D - оптичний SFP+ модуль з пропускною здатністю 10 Gbps на 1310 нм. Призначений для передачі і прийому даних по одномодовому оптичному волокну для ліній зв'язку довжиною 10 км. Підтримує функцію DDM.

DDM розшифровується як "digital diagnostic monitoring" (цифрова система стеження і діагностики). Усередині SFP модуля вона являє собою кілька датчиків і систему обробки і запису їх показань в одну зі сторінок пам'яті.

Встановивши модуль SFP в комутатор, ви можете подивитися показники датчиків. Комутатор не матиме до них прямого доступу, а зв'язок буде здійснюватися через внутрішню пам'ять трансивера, яку називають EEPROM. В результаті ви зможете віддалено зайти в панель управління вашого комутатора або маршрутизатора і подивитися важливі параметри роботи будь-якого модуля SFP, SFP+ або XFP, який в ньому встановлений. Звісно, сам модуль повинен бути оснащений функцією DDM.

Параметри роботи SFP модуля, які відображає функція DDM:

  • потужність на приймачі;
  • потужність передавача;
  • напруга живлення;
  • температура модуля;
  • струм зміщення в ланцюзі передавача.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Одномодове
Тип конектора Dual LC
Швидкість передавання даних 10 Gbps
Довжина хвилі 1310 нм
Дальність зв'язку 10 км