toggle menu

NS-31DLC40D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01835
Ваша ціна
8,50 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SM (одномод)

Dual LC конектор

1.25 Gbps швидкість

1310 nm довжина хвилі

40 км відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS-31DLC40D - оптичний модуль з інтерфейсом SATA SFP зі швидкістю передачі даних 1.25 Gbps, призначений для використання з одномодовим оптоволокном (Single Mode) на відстані до 40 км. Дані передаються в діапазоні 1310 nm. Модуль підтримує функцію DDM.

Одномодове оптоволокно (одномод) або Single Mode (SM) - здатність передачі тільки однієї моди (одного світлового несучого сигналу). Одномодові волокна діляться на класи OS1 (звичайні світлопроводи, використовувані для передачі на довжинах хвиль або 1310 nm, або 1550 nm) і OS2, які можна застосовувати для широкосмугової передачі у всьому діапазоні від 1310 nm до 1550 nm, поділеному на канали передачі, або в навіть більш широкому спектрі, наприклад, від 1280 до 1625 nm.

DDM розшифровується як "digital diagnostic monitoring" (цифрова система стеження і діагностики). Усередині SFP модуля вона являє собою кілька датчиків і систему обробки і запису їх показань в одну зі сторінок пам'яті.

Встановивши модуль SFP в комутатор, ви можете подивитися показники датчиків. Комутатор не матиме до них прямого доступу, а зв'язок буде здійснюватися через внутрішню пам'ять трансивера, яку називають EEPROM. В результаті ви зможете віддалено зайти в панель управління вашого комутатора або маршрутизатора і подивитися важливі параметри роботи будь-якого модуля SFP, SFP+ або XFP, який в ньому встановлений. Звісно, сам модуль повинен бути оснащений функцією DDM.

 

Параметри роботи SFP модуля, які відображає функція DDM:

  • потужність на приймачі;
  • потужність передавача;
  • напруга живлення;
  • температура модуля;
  • струм зміщення в ланцюзі передавача.

Модулі Netsodis NS-31DLC40D сумісні з більшістю мережевих комутаторів таких брендів, як Cisco, Juniper, Extreme, Brocade, IBM, H3C, HP, Huawei, D-Link, Mikrotik, ZTE, TP-Link.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Одномодове (SM)
Тип конектора Dual LC
Довжина хвилі 1310 нм
Швидкість передавання даних 1.25 Gbps
Дальність зв'язку 40 км