toggle menu

NS-3553SC3D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01366
Ваша ціна
12,75 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SFP-WDM

SM

SC конектор

1.25 Gbps пропускна здатність

TХ1310 nm/RХ1550 nm довжина хвилі

TX1550 nm/RX1310 nm довжина хвилі

3 км відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS-3553SC3D - комплект з двох SFP модулів, призначений для підключення мережевих пристроїв до одномодової оптоволоконної лінії довжиною до 3 км. Швидкість передачі даних складає 1.25 Gbps. Модулі оснащені оптичним SC конектором і допускає «гарячу» заміну і установку.

Модуль NS-35SC3D використовує для прийому даних довжину оптичної хвилі 1550 nm, а для передачі даних 1310 nm. Модуль NS-53SC3D використовує для прийому даних довжину оптичної хвилі 1310 nm, а для передачі даних 1550 nm.

Трансивери встановлюються на різних кінцях оптичної лінії.

Пристрої підтримують функцію цифрового контролю параметрів продуктивності DDM.

DDM розшифровується як "digital diagnostic monitoring" (цифрова система стеження і діагностики). Усередині SFP модуля вона являє собою кілька датчиків і систему обробки і запису їх показань в одну зі сторінок пам'яті.

Встановивши модуль SFP в комутатор, ви можете подивитися показники датчиків. Комутатор не матиме до них прямого доступу, а зв'язок буде здійснюватися через внутрішню пам'ять трансивера, яку називають EEPROM. В результаті ви зможете віддалено зайти в панель управління вашого комутатора або маршрутизатора і подивитися важливі параметри роботи будь-якого модуля SFP, SFP+ або XFP, який в ньому встановлений. Звісно, сам модуль повинен бути оснащений функцією DDM.

Параметри роботи SFP модуля, які відображає функція DDM:

  • потужність на приймачі;
  • потужність передавача;
  • напруга живлення;
  • температура модуля;
  • ток зміщення в ланцюзі передавача.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Одномодове
Тип конектора SC
Довжина хвилі NS-35SC3D: TX1310 нм/RX1550 нм, NS-53SC3D: TX1550/RX1310 нм
Швидкість передавання даних 1.25 Gbps
Дальність зв'язку 3 км