toggle menu

NS-35LC40D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01963
Ваша ціна
11,90 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

WDM SFP

SM

LC конектор

TX1310 nm/RX1550 nm діапазон

1.25 Gbps пропускна здатність

40 км відстань

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS-35LC40D - оптичний WDM SFP модуль. Забезпечує пропускну здатність 1.25 Gbps на відстані до 40 км по одномодовому волокну (SMF) на довжині хвилі 1310/1550 нм з використанням LC коннектора. Підтримує функцію DDM.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Одномодове (SM)
Тип конектора LC UPC
Довжина хвилі TX1310/RX1550
Швидкість передавання даних 1.25 Gbps
Дальність зв'язку 40 км