toggle menu

NS-53SC3D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01504
Ваша ціна
7,23 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SFP WDM

Одномодове оптоволокно

1.25 Gbps пропускна здатність

TX1550 nm/RX1310 nm довжина хвилі

3 км відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS-53SC3D - SFP модуль, призначений для підключення мережевих пристроїв до одномодової оптоволоконної лінії довжиною до 3 км. Швидкість передачі даних складає 1.25 Gbps. Модуль оснащений оптичним SC конектором і допускає «гарячу» заміну і установку.

Модуль NS-53SC3D використовує для прийому даних довжину оптичної хвилі 1310 nm, а для передачі даних 1550 nm.

Трансивери встановлюються на різних кінцях оптичної лінії.

Пристрій підтримує функцію цифрового контролю параметрів продуктивності DDM.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Одномодове
Тип конектора SC
Довжина хвилі TX1550 нм/RX1310 нм
Швидкість передавання даних 1.25 Gbps
Дальність зв'язку 3 км