toggle menu

NS-53SC80D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A02149
Ваша ціна
20,40 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SFP WDM

Одномодове оптоволокно

1.25 Gbps пропускна здатність

TX1550 nm/RX1310 nm довжина хвилі

80 км відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS-53SC80D - SFP модуль, призначений для підключення мережевих пристроїв до одномодової оптоволоконної лінії довжиною до 80 км. Швидкість передачі даних складає 1.25 Gbps. Модуль оснащений оптичним SC конектором і допускає «гарячу» заміну і установку.

Модуль NS-53SC80D використовує для прийому даних довжину оптичної хвилі 1310 nm, а для передачі даних - 1550 nm.

Трансивери встановлюються на різних кінцях оптичної лінії.

Пристрій підтримує функцію цифрового контролю параметрів продуктивності DDM.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Одномодове (SM)
Тип конектора SC
Довжина хвилі TX1550 нм/RX1310 нм
Швидкість передавання даних 1.25 Gbps
Дальність зв'язку 80 км