toggle menu

NS-85DLC05D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01356
Ваша ціна
6,29 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SFP WDM

MM (багатомод)

850 нм довжина хвилі

1.25 Gbps швидкість передачі даних

LC конектор

550 м відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS-85DLC05D - багатомодовий оптичний модуль з подвійним LC конектором і довжиною хвилі 850 нм. Призначений для організації оптоволоконного підключення на відстані до 550 метрів зі швидкістю передачі даних 1.25 Gbps. Підтримує функцію DDM.

Багатомодове оптоволокно (багатомод) або Multi Mode (MM) - здатність передачі декількох незалежних світлових сигналів (мод), які розрізняються фазами або довжиною хвиль.

DDM розшифровується як "digital diagnostic monitoring" (цифрова система стеження і діагностики). Усередині SFP модуля вона являє собою кілька датчиків і систему обробки і запису їх показань в одну зі сторінок пам'яті.

Встановивши модуль SFP в комутатор, ви можете подивитися показники датчиків. Комутатор не матиме до них прямого доступу, а зв'язок буде здійснюватися через внутрішню пам'ять трансивера, яку називають EEPROM. В результаті ви зможете віддалено зайти в панель управління вашого комутатора або маршрутизатора і подивитися важливі параметри роботи будь-якого модуля SFP, SFP+ або XFP, який в ньому встановлений. Звісно, сам модуль повинен бути оснащений функцією DDM.

 

Параметри роботи SFP модуля, які відображає функція DDM:

  • потужність на приймачі;
  • потужність передавача;
  • напруга живлення;
  • температура модуля;
  • струм зміщення в ланцюзі передавача.

Модулі Netsodis NS-85DLC05D сумісні з більшістю мережевих комутаторів таких брендів, як Cisco, Juniper, Extreme, Brocade, IBM, H3C, HP, Huawei, D-Link, Mikrotik, ZTE, TP-Link.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Багатомодове (MM)
Тип конектора Dual LC
Швидкість передавання даних 1.25 Gbps
Довжина хвилі 850 нм
Дальність зв'язку 550 м