toggle menu

NS+QSFP28-85MP01D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A02157
Ваша ціна
105,40 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

QSFP28

MM

100Gbps швидкість

MPO конектор

850 нм довжина хвилі

100 м відстань

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS+QSFP28-85MP01D - багатомодовий QSFP28 оптичний модуль, призначений для організації оптоволоконних 100-метрових з'єднань зі швидкістю передачі даних 100 Gbps на довжині хвилі 850 нм в центрах обробки даних.

Модуль відповідає стандарту QSFP28 MSA і пропонує 4 незалежних канали передачі і прийому, кожен з яких може працювати зі швидкістю 27.952 Gbps на відстані максимум 100 метрів по многомодовому оптоволокну OM3.