toggle menu

PS126G

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00143
Ваша ціна
170,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

24 Ethernet PoE портів

2 Gigabit Ethernet порти

PoE IEEE 802.3af/at

Таблица MAC адрес 8K

Макс. потужність на порт 30W

Внутрішній блок живлення 300W

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS126G - некерований комутатор, який об'єднує 24 автоузгоджені Ethernet порти з функцією передачі живлення по крученій парі та 2 Gigabit Ethernet порти. Ці порти автоматично визначають швидкість з'єднання мережевого пристрою і передають живлення разом з даними по одному кабелю за стандартом PoE 802.3af/at, що дозволяє розширити мережу в місцях, де немає можливості підвести електроживлення.

PS126G простий у встановленні та використанні. Він не вимагає налаштування і збірки. Високопродуктивний і якісний гігабітний комутатор PS126G - оптимальний вибір для розширення вашої домашньої або офісної мережі.

Технічні характеристики
Інтерфейси (24) Ethernet RJ45 порти; (2) Gigabit Ethernet RJ45 порти
PoE порти 1-24; стандарт 802.3af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 8.8 GB
Розмір таблиці MАС-адрес
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10 Base-T: Pair 2 Category 3 and above UTP/STP(≤100 m) 100Base-TX: Pair 2 Category 5 and above UTP/STP(≤100m) 1000Base-T: Pair 4 Category 5 and above UTP/STP(≤1 00m) 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m) 1000Base-LX:62.5μm/50 um MM (2m~550 m) or 10μm SMF
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 300W
Максимальна споживана потужність 300 W (з підключеними пристроями)
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 5-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS