toggle menu

PS326GF

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00154
Ваша ціна
306,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

24 Gigabit Ethernet PoE порти

2 SFP порти

Поддержка PoE IEEE 802.3af/at

Таблиця MAC адрес 16K

Підтримка ізоляції портів

Макс. потужність PoE до 30W на порт

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS326GF - 24-портовий РоЕ комутатор, який об'єднує в собі 24 автоузгоджених Gigabit Ethernet порти та 2 SFP порти для підключення до оптоволоконних мереж. Ці порти автоматично визначають швидкість з'єднання мережевого пристрою і передають живлення разом з даними по одному кабелю за стандартом PoE 802.3af/at, що дозволяє розширити мережу в місцях, де немає можливості підвести електроживлення.

PS326GF простий у встановлені і використанні. Він не вимагає налаштування і збірки. Завдяки продуктивності і якості, гігабітний комутатор PS326GF стане відмінним вибором для розширення вашої домашньої або офісної мережі.

Технічні характеристики
Інтерфейси (24) Gigabit Ethernet портів; (2) SFP порти
PoE порти 1-24; cтандарт 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 52 GB
Розмір таблиці MАС-адрес 16К
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10Base -T:Pair 2 Category 3 (Cat3) and above UTP/STP(≤100m) 100Base-TX: Pair 2 Category 5 (Cat5) and above UTP/STP(≤100m) 1000Base-T: Pair 4 Category 5 (Cat5e) and above UTP/STP(≤100m) 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m) 1000Base-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 350 W
Максимальна споживана потужність 350 W (з підключеними пристроями)
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS