toggle menu

PS518G

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00157
Ваша ціна
102,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

16 Ethernet PoE портів

Порти 1-2: PoE 802.3bt 60W

Порти 3-16: PoE 802.3af/at

2 Gigabit Ethernet порти

1 SFP порт

Макс. потужність PoE до 30 W на порт

Внутрішній блок живлення 200 W

Порт VLAN

Таблиця MAC-адрес 8K

PoE на 250 м

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS518G - це 18-портовий некерований комутатор, оснащений 16 Ethernet PoE портами (порти 1-2 підтримують стандарт PoE 802.3bt 60W; порти 3-16 - стандарт PoE 802.3af/at), 2 Gigabit Ethernet портами та SFP порт.

Всі 18 портів підтримують Auto-MDI/MDIX, усуваючи необхідність турбуватися про тип використовуваного кабелю. Автоматичне узгодження на кожному порту комутатора визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою і розумно налаштовує на сумісність і оптимальну продуктивність. Неблокуюча архітектура комутації дозволяє світчу пересилати і фільтрувати пакети з повною швидкістю передачі даних для забезпечення максимальної пропускної здатності, а управління потоком IEEE 802.3x для режиму Full Duplex і протитиску для режиму Half Duplex полегшує перевантаження трафіку і сприяє стабільній роботі комутатора.

Завдяки повнодуплексному режиму PS518G може обробляти дані зі швидкістю до 2000 Mbps, а застосування в пристрої інноваційної енергозберігаючої технології дозволяє економити до 68% споживаної потужності, що робить комутатор ідеальним вибором для розширення провідної мережі як з точки зору продуктивності, так і з точки зору екологічності.

Технічні характеристики
Інтерфейси (16) Ethernet портів; (2) Gigabit Ethernet портів; (1) SFP порт
PoE порти 1-2: стандарт 802.3bt 60W; 3-16: стандарт 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 9.2G
Швидкість обробки пакетів 6.8 Mpps
Розмір таблиці MАС-адрес
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Буферна пам'ять 2 MB
Розмір Jumbo-кадру 10240 Bytes
Середовище передавання даних 10 Base-T: Pair 2 Category 3(Cat3) and above UTP/STP(≤150m) 100Base -TX: Pair 2 Category 5(Cat5) and above UTP/STP(≤150m) 1000Base-T: Pair 4 Category 5(Cat5e) and above UTP/STP(≤150m) 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m) 1000Base-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m
Наявність вентиляторів 2
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 200W
Максимальна споживана потужність 200 W (з підключеними пристроями)
Розміри 285х220х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Вологість 5-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS