toggle menu

PS518GV

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01246
Ваша ціна
119,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

16 Ethernet портів з 16 РоЕ

2 Gigabit Ethernet порти

SFP порт

Потужність PoE до 30W на порт

PoE 802.3af/at 48V

Внутрішній блок живлення 150W

Пріоритет голосового трафіку на VLAN порту

QoS для VoIP трафіка

PoE на 250 м

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS518GV - некерований РоЕ комутатор, оснащений 2-ма Gigabit Ethernet портами, 16-ма Ethernet портами з підтримкою живлення по технології PoE 802.3af/at 48V і 1 SFP портом. Максимальна потужність на порт становить 30W. Призначений насамперед для створення мереж IP телефонії, а також систем IP відеоспостереження та Wi-Fi мереж. РоЕ передається на відстані до 250 метрів. Установка і налаштування пристрою не вимагає особливих знань від користувача - включив і працюй.

PS518GV оснащений перемикачем режимів роботи Default/VLAN/Extend:

  • Default - звичайний режим роботи;
  • VLAN - режим ізоляції портів, при якому між портами ізолюється трафік і кожному підключеному пристрою при передачі пакетів даних забезпечується безпека;
  • Extend - режим передачі PoE на відстані до 250 метрів для підключення віддалених пристроїв без використання PoE репітерів.

Світч підтримує технологію QoS на базі порту в частині пріоритету VoIP трафіку від таких підключених пристроїв, як IP телефони, термінали конференц-зв'язку або IP камери.

Внутрішній безшумний блок живлення на 150W гарантує безперебійну роботу протягом терміну експлуатації і полегшує установку і використання пристрою, а також економить місце.

Технічні характеристики
Інтерфейси (2) Gigabit Ethernet порти; (16) Ethernet портів; (1) SFP порт
PoE порти 1-16; стандарт 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 9.2 GB
Розмір таблиці MАС-адрес
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10BASE-T: UTP кабель категорий 3, 4, 5 (макс. 100м) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP кабель категорий 5, 5e, 6 или выше (макс. 100м) 1000Base-SX:62.5мкм/50мкм MMF(2м~550м) 1000Base-LX:62.5мкм/50мкм MM(2м~550м) or 10мкм SM (2м~5000м)
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 150 W. AC 110~265V 50/60HZ
Максимальна споживана потужність 150W (з підключеними пристроями)
Розміри 185х220х85 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 5-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS