toggle menu

PS526G

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A00950
Ваша ціна
144,50 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

24 Ethernet PoE порти

Порт 1-2: PoE 802.3bt 60W

Порти 3-24 : PoE 802.3af/at

2 Combo (SFP/Ethernet) Uplink порти

Таблиця MAC-адрес 8K

Підтримка изоляції портів

Макс. потужність PoE до 30 W на порт

Внутрішній блок живлення 250 W

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS526G – це 26-портовий некерований комутатор, оснащений 24 Ethernet PoE портами (порти 1-2 підтримують стандарт PoE 802.3bt 60W; порти 3-16 - стандарт PoE 802.3af/at) та 2 Combo Uplink портами.

Всі 26 портів підтримують Auto-MDI/MDIX, усуваючи необхідність турбуватися про тип використовуваного кабелю. Автоматичне узгодження на кожному порту комутатора визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою і розумно налаштовує на сумісність і оптимальну продуктивність. Неблокуюча архітектура комутації дозволяє світчу пересилати і фільтрувати пакети з повною швидкістю передачі даних для забезпечення максимальної пропускної здатності, а управління потоком IEEE 802.3x для режиму Full Duplex і протитиску для режиму Half Duplex полегшує перевантаження трафіку і сприяє стабільній роботі комутатора.

Технічні характеристики
Інтерфейси (24) Ethernet 10/100 порти RJ45; (2) Combo SFP Uplink порти
PoE порти 1-2: стандарт PoE 802.3bt 60W; 3-24; стандарт PoE 802.3 af/at
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 10.8G
Швидкість обробки пакетів 8 Mpps
Розмір таблиці MАС-адрес
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10 Base-T: Pair 2 Category 3(Cat3) and above UTP/STP(≤150m) 100Base -TX: Pair 2 Category 5(Cat5) UTP/STP(≤150m) 1000Base-T: Pair 4 Category 5(Cat5e) and above UTP/STP(≤150m) 1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m) 1000Base-LX:62.5μm/50μm MM(2m~550m)
Наявність вентиляторів 2
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 250 W
Максимальна споживана потужність 250 W (з підключеними пристроями)
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 5-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS