toggle menu

UFiber Loco (UF‑LOCO)

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01315
Ваша ціна
53,47 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

1 x GPON порт

1 х Gigabit Ethernet порт

2.488 Gbps (RX), 1.244 Gbps (TX) швидкість

1490 nm (RX), 1310 nm (TX) довжина хвилі

UFiber OLT, UFiber OLT 4

24V Passive PoE/Micro-USB адаптер

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Ubiquiti U Fiber Loco (UF-LOCO) - компактний абонентський ONT (ONU) термінал для підключення до провайдерської мережі. Пристрій оснащений портом GPON (SC/APC) для підключення оптоволоконного кабелю, а також гігабітним Ethernet портом RJ45 для підключення до кінцевого клієнтського обладнання (підтримується технологія Passive PoE 24V) та Micro-USB портом для подачі живлення через адаптер 5V, 1A.

Термінал працює на базі процесора MIPS-32 з тактовою частотою 240 MHz та 128 МB пам'яті DDR3.

UF-LOCO підтримує з'єднання на відстані 20 кілометрів та забезпечує пропускну здатність на рівні 2.488 Gbps при прийомі даних та 1.244 Gbps при передачі (довжина хвилі складає 1490 (RX) та 1310 (TX) нанометрів). До терміналу можна одночасно підключити 128 пристроїв.

U Fiber Loco витримує діапазон температур від -10 дo 45°C.

Технічні характеристики
Мережевий інтерфейс 1) SC/APC, GPON WAN; (1) Gigabit RJ45, Ethernet LAN
Швидкість мережевих інтерфейсів GPON WAN, ITU G.984: 2.488 Gbps Downstream, 1.244 Gbps Upstream; GbE LAN: 10/100/1000 Mbps
Нормальний діапазон оптичної потужності TX (Class B+): 1.5 to 5 dBm; RX: ‑28 to ‑8 dBm
Режим роботи Bridge або Router (режим Router підтримується в прошивці версії 2.0 і вище)
Інтерфейс управління In‑Band Ethernet/PON
Підтримувані OLT UFiber OLT, UFiber OLT 4
Процесор MIPS32
Номінальна частота процесора 240 MHz
Об'єм оперативної пам'яті 128 MB DDR3
Джерело живлення Micro-USB адаптер 5V, 1A
Метод живлення Micro‑USB: 5V, 1A; 24V Passive PoE (Pins +4, 5; ‑7, 8)
Підтримувані формати вхідної напруги 4.7 - 5.3V
Максимальне енергоспоживання 7 W
Розміри 76.5 x 76.5 x 26.4 мм
Диапазон температур -10... +45°C
Вага 77 г