toggle menu

U Fiber OLT 4 (UF-OLT-4)

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01316
Ваша ціна
1 128,69 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

4 x GPON OLT SFP порти

1 х 1G/10G SFP+ порт

1 х RJ45 серійний порт управління

1 х RJ45 Ethernet порт

35W (без SFP модулів)

Більше 512 UFiber ONUs (128 на кожен PON порт)

UF-GP-B+ (1 модуль включений), UF-GP-C+

UFiber Nano G, UFiber Loco

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Ubiquiti Networks UFiber OLT 4 (UF-OLT-4) - провайдерский термінал, призначений для підключення клієнтського обладнання за стандартом GPoN для надання Triple Play (інтернет + телебачення + телефонія) послуг клієнтам (дані, голос, IPTV/VoD).

UF-OLT-4 забезпечує можливість підключення до 512 клієнтських ONU терміналів UFiber Nano G (UF-Nano), UFiber loco (UF-LOCO) або UFiber WiFi (UF-WIFI). Термінал оснащений 4 GPON OLT SFP портами, до кожного з яких підключається до 128 абонентських ONU терміналів.

Розгалуження мережі здійснюється за допомогою пасивних сплітерів. Максимальна довжина кабельної лінії досягає 20 кілометрів без додаткових вузлів ретрансляції та посилення сигналу.

Швидкість передачі даних для кожного підключеного терміналу сягає 2.488 Gbps при прийомі і до 1.244 Gbps при передачі.

Gpon Optlcal Line Terminal обладнаний одним SFP+ портом з пропускною здатністю до 10 Gbps для з'єднання з зовнішніми мережами.

Пристрій оснащений вбудованим блоком живлення для підключення до мереж змінного струму з напругою від 100 до 220V.

Технічні характеристики
Мережевий інтерфейс (4) GPON OLT SFP; (1) 1G/10G SFP+
Інтерфейси управління (1) Ethernet for Out‑of‑Band управління; (1) RJ45 Serial Console порт; (1) Uplink for In‑Band управління
Швидкість GPON 2.488 Gbps Upstream, 1.244 Gbps Downstream
Довжина хвилі 1490 nm TX, 1310 nm RX
Якість обслуговування (QoS) Підтримує 8 пріоритетних черг для кожного користувача порту і класифікації трафіку
Нормальний діапазон оптичної потужності TX (Class B+): 1.5 dBm to 5 dBm RX: -28 dBm to -8 dBm
Режим роботи OLT GPON Core, Layer 2 Ethernet Switch
Кількість одночасних підключень 512 зареєстрованих ONU/ONT (128 на кожен GPON порт)
Процесор MIPS 1004kc, 880 MHz Dual Core
Пам'ять 512 MB DDR3, 512 MB NAND
Дальність зв'язку 20 км (20 км (B+) /40 км (C+)
Джерело живлення AC/DC Internal 56W DC
Метод живлення 100‑240VAC/50‑60 Hz, Universal Input, 24VDC
Максимальна споживана потужність 35 W (без оптичних модулів)
PoE порти немає
Розміри 299.80 x 258.95 x 42.55 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -10°C.. +45°C
Вага 1.93 кг
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, IC