toggle menu

MikroTik Newsletter, випуск 93, січень 2020

8

Новинки MikroTik, січень 2020

Продовжуємо знайомити вас з новинами компанії MikroTik. У лютому 2020 очікуємо:

CRS354-48G-4S+2Q+RM: найкраща ціна та продуктивність у своєму сегменті – цей комутатор на 48 портів стане гідним поповненням будь-якої серверної, навіть з 40-гігабітними пристроями!

Якщо ви шукаєте один-єдиний свіч, який підніме вашу мережу на новий рівень без шалених витрат, то ваші пошуки завершені. Новий CRS354-48G-4S+2Q+RM – ефективне і багатофункціональне рішення для "рекових" шаф у найвибагливіших проектах. Під час розробки цього свіча встановлений новий рекорд співвідношення ціни та продуктивності - більше можливостей, менше витрат!

Цей найпотужніший комутатор має 48 x 1G RJ45 портів та 4 x 10G SFP+ порти. Також передбачені 2 x 40G QSFP+ порти для надшвидких оптоволоконних підключень або з'єднання з іншими 40-гігабітними пристроями.

Неблокуюча пропускна здатність – 168 Gbps, пропускна здатність – 336 Gbps, швидкість роботи комутаційної матриці – 235 Mpps.

Результати комутації:

Результати Ethernet тестів:

NetMetal ac²: надміцна двохдіапазона далекобійна точка доступу

NetMetal ac² (RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM) міцна, надійна, проста у використанні та дуже функціональна. Більше потужності та можливостей за вже перевіреної дизайн-філософії. Краще рішення апаратного прискорення IPSec для вашого широкополосного безпроводового моста. А для вашої зручності додано двохдіапазонний 2.4/5 GHz функціонал.

Результати тестів IPsec:

NetMetal ac² справляється із значними навантаженнями завдяки поліпшеному 4-ядерному процесору IPQ-4019 з тактовою частотою 716 MHz та 256 MB оперативної пам'яті.

Результати Ethernet тестів:

Пристрій оснащений одним Gigabit Ethernet портом, SFP портом для підключення до оптоволокна, miniPCIe слотом для LTE або інших безпроводовихх модемів (карт), Micro SIM слотом для карт мобільних операторів, а також портом USB type A.

NetMetal ac² є доповненням, що адаптується, для всіх видів мережевих установок. Два RP-SMA конектори дозволяють підключити антену за вашим вибором, наприклад, mANT30 PAmANT 15s, mANT 19S. За необхідності ви можете адаптувати NetMetal ac² для використання в більш низьких діапазонах з такими антенами, як кругова антена  HGO-антенна-OUT, що вкручується.

Корпус легко відкривається та закривається, а також під будь-яким кутом захищений від бризок у відповідності до ступеню захисту IP54. Дуже зручно у суворих умовах!

Реальний «брандмауер» від MikroTik: боротьба з градом у Сербії

Погода – один з основних ризиків у сільському господарстві, особливо, коли йдеться про такі руйнівні явища, як град. Жителі Сербії дуже добре про це знають, тому вони вигадали сучасне рішення для цієї одвічної проблеми: автоматизована протиградова система захисту посівів. Авто-прогнозуюча система моніторингу та управління за мінімальної участі людини – таке рішення на базі пристроїв MikroTik дозволяє заощадити чималі кошти!

Під час роботи з інтеграції цієї системи до єдиної "розумної" мережі в усій країні, сербські чиновники зустрілися з низкою серйозних викликів:

  • Великі відстані між локаціями (до 35 км).
  • Горбиста місцевість. Необхідно ретельно планувати місця для вузлів і станцій, а також проводити безліч тестів.
  • Потрібна велика кількість точок доступу та радіолінків, щоб уникнути завад в ефірі.

Але рішення знашлося! LHG XL HP5 для P2P-з'єднань на великі відстані, mANTBox 19s для вузлів, NetMetal 5 і MikroTik 30dBi Parabolic Dish для більш складних з'єднань, а також низка маршрутизаторів для локальної мережі та управління живленням: PowerBox, PowerBox Pro, RB2011iL-IN, RB3011UiAS-RM та RB1100AHx4 Dude Edition.

Ця система безпечна і невидима для сторонніх: мережа кожного регіону - частина однієї приватної  мережі, доступ до якої можливий тільки за командою з радіолокаційного центру.

У теперішній час мережа охоплює лише частину Сербії, але проводяться роботи, щоб підключити її до аналогічних систем в інших частинах країни, створивши таким чином єдину загальнонаціональну мережу. І ось найкраща частина усієї історії: замість мільйонних витрат, система на базі MikroTik коштувала державі приблизно 370 000 доларів!

Виставка MWC2020: MikroTik і 5G

Компанію MikroTik можливо буде зустріти на найбільшому мобільному заході у світі – MWC2020 у Барселоні (Іспанія) з 24 по 27 лютого.
На цій виставці MikroTik покаже 5G/LTE задуми та
розповість про них. Буде ексклюзивний показ демо-обладнання 5G та LTE як для приміщень, так и для вуличного застосування.

Виставка MWC (Mobile World Congres) – найбільша виставка мобільних технологій у світі, що об'єднує останні інновації та передові технології від провідних виробників. Завітайте на MWC2020 і станьте одним з перших, хто побачить прорив у сфері 5G на власні очі!

MikroTik отримала нагороду – «Найбільш цінна компанія у Латвії»

Щороку провідне ділове інформаційне агенство Латвії «Dienas Bizness», що латиською мовою означає «Щоденний бізнес», аналізує 500 найбільших та найбільш значущих компаній на основі їх прибутку, продажів, обороту та впливу на місцеву економіку.

У цьому рейтингу компанія посіла перше місце в категорії "Найцінніша компанія". Хоча Латвія і не одна з найбільших країн ЄС, отримати таку нагороду - чималий подвиг, оскільки загальний оборот провідних компаній країни минулого року перевищив 44 мільярди доларів.

Це стало можливим тільки завдяки підтримці та енергії всесвітнього співтовариства MikroTik. Зустрічі користувачів, інтернет-форуми, навчальні центри, професійні та аматорські проекти - ваша пристрасть та винахідливість під час побудови все більш ефективних і складних мереж - першокласне натхнення для того, щоб компанія MikroTik продовжувала безперервно поліпшувати лінійку продуктів.

2019 рік був відмінним, проте цей рік буде ще кращим, оскільки розпочинається випуск найкращих 5G/LTE продуктів на сьогоднішній день. Компанія працюватиме ще старанніше, щоб якісні інтернет-технології стали доступнішими для усіх. Дякуємо, що обрали MikroTik!

Залиште свій коментар