toggle menu

Wi-Fi 6 Release 2: збільшення пропускної здатності Uplink каналу та покращене управління живленням

8

Запуск нового стандарту Wi-Fi 6 Release 2 для корпоративних мереж та Інтернету речей

На початку січня 2022 року Wi-Fi Alliance запустив сертифікацію Wi-Fi 6 Release 2. Нові функції стандарту покликані підвищити продуктивність при збільшенні щільності пристроїв та трафіку та оптимізувати за допомогою пристроїв та Wi-Fi програм управління живленням. Збільшення пропускної здатності висхідного каналу та покращене управління живленням забезпечують переваги у щільних корпоративних та IoT розгортаннях.

Новий стандарт Wi-Fi CERTIFIED 6 Release 2:

  • додає підтримку багатокористувальницького множинного входу і виходу Uplink каналу (багатокористувальницький MIMO) для надання більш плавних потокових послуг, ігор, відеоконференцій і прискорення завантаження;
  • три функції управління живленням підвищують енергоефективність, що приносить користь корпоративним, промисловим та IoT додаткам;
  • нові функції застосовуються у всіх діапазонах, що підтримуються Wi-Fi 6, - 2.4 GHz, 5 GHz і 6 GHz, - забезпечуючи високу пропускну здатність, ефективність, покриття та продуктивність у житлових, корпоративних та великих загальнодоступних мережах;
  • надає найкращі можливості роботи з розширеними програмами та забезпечує надійний захист WPA3, сприяє взаємодії між Wi-Fi пристроями.

Розширені можливості Wi-Fi призвели до величезних глобальних інновацій і Wi-Fi 6 Release 2 сприяє еволюції Wi-Fi для задоволення сьогоднішніх потреб ринку та підтримує більш високопродуктивні сценарії Wi-Fi з більшою пропускною здатністю, ефективністю та надійністю.

Продуктивність Uplink каналу Wi-Fi

У 2022 році очікується вихід на ринок близько двох мільярдів Wi-Fi 6 пристроїв, і Wi-Fi мережі повинні бути готові підтримувати достатню пропускну здатність з урахуванням підвищеної щільності пристроїв та різких стрибках попиту на дані Uplink каналу у житлових та корпоративних середовищах. Підтримка багатокористувальницького MIMO висхідного каналу якраз дозволяє пристроям одночасно завантажувати контент в точку доступу (AP). Користувачі часто завантажують робочі документи та відео на сайти соціальних мереж, і тенденція до більшого споживання вихідних даних посилюватиметься в міру того, як все більше пристроїв IoT надсилають дані через Wi-Fi у хмару.

Багатокористувальницький MIMO Uplink каналу підвищує продуктивність мережі, скорочує затримки при проведенні відеоконференцій, завантаженні документів і роботі з будь-якими іншими критично важливими програмами. Розгортання Wi-Fi 6 зростає у всьому світі у великих офісних будівлях, громадських місцях, кампусах, висотних житлових будинках та вузлах громадського транспорту, а розширені можливості Wi-Fi 6 стимулюють інновації у незліченних додатках, що покладаються на Wi-Fi. Wi-Fi 6 Release 2 забезпечує комплексний багатокористувальницький MIMO для забезпечення високої продуктивності Wi-Fi навіть у складних умовах з великою кількістю Wi-Fi пристроїв.

Wi-Fi управління живленням

Wi-Fi 6 Release 2 включає нові функції, що покращують управління живленням для пристроїв у корпоративних середовищах та IoT. Нові вдосконалення режиму низького енергоспоживання і сплячого режиму, включаючи цільовий час пробудження (TWT), збільшений час очікування та динамічне просторове мультиплексування (SMPS), дозволяють оптимізувати енергоспоживання безлічі пристроїв, що живляться від акумулятора за рахунок:

  • тривалих періодів сну;
  • можливості встановлювати певний час «пробудження» передачі даних;
  • динамічного відключення надлишкових ланцюжків прийому даних для оптимізації енергоспоживання.

Функції управління живленням приносять користь середовищам розумного будинку, розумного міста та промислового IoT, а також дозволяють Wi-Fi відігравати більш важливу роль в IoT.

Cтандарт Wi-Fi 6 Release 2 вже підтримують найбільші виробники мережного та Wi-Fi обладнання, такі як Broadcom, Infineon, Intel, MediaTek та Qualcomm.

Залиште свій коментар