toggle menu

NS-35SC3D

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01503
Ваша ціна
7,23 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

SFP WDM

Одномодове оптоволокно

SC конектор

1.25 Gbps пропускна здатність

TХ1310 nm/RХ1550 nm довжина хвилі

3 км відстань

DDM функція

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis NS-35SC3D - SFP модуль, призначений для підключення мережевих пристроїв до одномодової оптоволоконної лінії довжиною до 3 км. Швидкість передачі даних складає 1.25 Gbps. Модуль оснащений оптичним SC конектором і допускає «гарячу» заміну і установку.

Трансивер NS-35SC3D використовує для прийому даних довжину оптичної хвилі 1550 nm, а для передачі даних 1310 nm.

Трансивери встановлюються на різних кінцях оптичної лінії.

Пристрій підтримує функцію цифрового контролю параметрів продуктивності DDM.

Технічні характеристики
Тип оптоволокна Одномодове
Тип конектора SC
Довжина хвилі TХ1310 нм/RХ1550 нм
Швидкість передавання даних 1.25 Gbps
Дальність зв'язку 3 км