toggle menu

PS318GF-24V

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01261
Ваша ціна
234,60 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

15 x Gigabit портів з 15 РоЕ (3 Uplink)

1 x Gigabit порт

2 x SFP порта порти

24V Passive PoE

Потужність PoE до 24W на порт

Таблиця MAC-адрес 8K

Внутрішній блок живлення 250W

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PS318GF-24V - це некерований 18-портовий гігабітний комутатор, який не вимагає конфігурації і забезпечує 15 PoE портів. Ці порти автоматично виявляють і беруть живлення від пристроїв, що підтримують технологію Passive PoE 24V, а через порт 3 передають живлення на інші пристрої за тією ж технологією. У цій ситуації електрична потужність передається разом з даними по одному кабелю, що дозволяє розширювати мережу на об'єктах, де немає ліній електропередач або виходів, за допомогою точок доступу, IP-камер або IP-телефонів.

Всі 18 портів підтримують авто-MDI/MDIX, усуваючи необхідність піклуватися про тип використовуваного кабелю. Автоматичне узгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100, 1000 Мbps) і розумно налаштовує на сумісність і оптимальну продуктивність.

Можливість обробки даних зі швидкістю до 2000 Мbps в повнодуплексному режимі і застосування в пристрої інноваційної енергозберігаючої технології економить до 68% споживаної потужності, що робить комутатор ідеальним вибором для розширення провідної мережі як з точки зору продуктивності, так і з точки зору екологічності.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (16) Gigabit Ethernet портів RJ45; (2) SFP; (1) Console порт
PoE порти Порти 1-15; стандарт Passive PoE 24V. PoE PIN: 4,5+ 7,8-
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 36G
Розмір таблиці MАС-адрес 16К
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Наявність вентиляторів -
Середовище передавання даних 10Base-T: Pair 2 Category 3(Cat3) and above UTP/STP(≤100m)100Base -TX: Pair 2 Category 5(Cat5) and above UTP/STP(≤100m)1000Base-T: Pair 4 Category 5(Cat5e) and above UTP/STP(≤100m)1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m)1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or
Джерело живлення Внутрішній блок живлення 350 W
Максимальна споживана потужність 350 W (з підключеними пристроями)
Розміри 440х290х45 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40°C.. +70°C
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS