toggle menu

PMS310GF-UPS+

Є в наявності
Немає в наявності
SKU: A01242
Ваша ціна
238,00 $

Ваша ціна USER

Як купувати дешевше?

8 x 10/100/1000 Mbps Ethernet портів

24V/48V РоЕ авто вихід 30W

2 х 1.25 Gbps SFP порти

1 х порт управління

20 GB пропускна здатність

AC 110 ~ 250V, 50/60HZ

24-36V 200W сонячна панель

24V 30AH ~ 800AH батарея

Додаткові послуги

+ 40,00 $
+ 100,00 $
  • Прямі поставки

    обладнання від виробників

  • Офіційна гарантія

    і обслуговування в нашому сервісному центрі

  • Швидка доставка

    по всій Україні та по світу

  • Програма лояльності,

    якщо станете постійним клієнтом

Зручна оплата

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою, карткою або на розрахунковий рахунок

Netsodis PMS310GF-UPS - керований гігабітний PoE комутатор 2-го рівня з живленням від сонячної панелі або акумуляторної батареї протягом 100 годин. Призначений для розміщення на віддалених від електроживлення об'єктах.

Комутатор PMS310GF-UPS оснащений вісьмома Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) портами c підтримкою технології PoE, двома SFP портами, портом управління, а також контролерами живлення сонячної панелі та акумуляторної батареї з функцією джерела безперебійного живлення.

Порти 1-8 підтримують два режими роботи PoE: 802.3at/af до 30W на порт і Passive 24V PoE до 24W на порт.

Вбудований контролер відповідає за коректний заряд батареї і контроль навантаження, запобігає передчасному розряду і перевищенню заряду. Додатковий контролер сонячної панелі резервує живлення і забезпечує заряд батареї від сонячної енергії.

Джерелом живлення служить адаптер AC 110 ~ 250V 50 / 60HZ.

Режими роботи комутатора налаштовуються через мережеві протоколи WEB, CLI, SNMP, Telnet.

У комутаторі PMS310GF-UPS реалізовані основні функції управління 2-го рівня: QoS, VLAN, IGMP Snooping, DHCP Snooping, DHCP Option82, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregration, ACL, Storm Control, BPDU filtering/guard.

Налагодження та обслуговування пристрою не вимагають спеціальних знань - включив і працюй.

Основні сфери використання - побудова системи IP відеоспостереження в офісі або вдома, IP телефонія, розширення зони покриття Wi-Fi мережі за допомогою підключення точок доступу, базових станцій або бездротових мостів.

Сумісні SFP модулі:

Netsodis NS-85DLC05D, NS+31DLC10D, NS-3553LC20D, NS-31DLC20D, NS+85DLC03D, NS-RJ01, NS+2332LC10D, NS-3553SC3D

Технічні характеристики
Інтерфейси (8) Gigabit Ethernet портів RJ45; (2) SFP порти; (1) Console порт
PoE порти Порт 1 - Порт 8: РоЕ 802.3af/at 48V. Поддержка 24V Passive PoE
Тип комутації Комутація з буферизацією
Обмінна здатність 12 GB
Розмір таблиці MАС-адрес
Розширені функції Пріоритизація; Таблиця MАС-адрес з автонавчанням і автостарінням; Буферизація; Управління потоком IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму; Протитиск для полудуплексного режиму
Середовище передавання даних 10BASE-T: UTP категория 3, 4, 5 кабель (максимум100 м). 100BASE-TX/1000Base-T: UTP категория 5, 5e, 6 или выше кабель (максимум 100 м). 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM (2 м ~ 550 м) или 10μm SMF (2 м ~ 5000 м)
Наявність вентиляторів -
Джерело живлення AC 110 ~ 250V 50/60HZ, 24-36V 200W Up (сонячна батарея), 24V 30AH ~ 800AH (акумуляторна баратея)
Максимальна споживана потужність 150W (з підключеними пристроями)
Розміри 225х105х32 мм (ДхШхВ)
Діапазон температур -35°C.. +55°C
Температура зберігання -40℃ +70℃
Вологість 10-90% без конденсату
Сертифікація CE, FCC, RoHS